Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretlekre a válasz, hogy tudom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlekre a válasz, hogy tudom?

Figyelt kérdés
A parommal 7 éve vagyunk együtt, az utóbbi időben úgy érzem, teljesen egyoldalú az egész kapcsolat. Csak én mondom neki, hogy szeretlek, amire sokszor semmi reakciója nincs, esetleg annyi, hogy tudom. Borzalmas érzés. Régebben mindig mondta, hogy szeret, de az utóbbi fél évben egyszer sem. Gondolom, ez azt jelenti, hogy azért, mert nincs is úgy?!.. :( (28L)
2019. dec. 28. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez lassan kezd bepókhálosodni !
2019. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a ti esetetekben nem hangzik jól, mert újabban vált ilyenné az ember. Tőle kellene megkérdezned.
2019. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig mondta és egy ideje nem, akkor változás állt be. Meg kéne beszélnetek, hogy mi az oka annak, hogy egyoldalú lett a kapcsolat.
2019. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 dehogy is.. kormolás az megy...
2019. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1, Miért nem kérdezed meg tőle frontálisan? Miért nem beszéltek egymással erről?;

2, Mindenkinek más a szeretetnyelve, így:

"Csak mert valaki nem úgy szeret téged, ahogy te szeretnéd, az még nem jelenti, hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével." /Gabriel García Márquez/;

3, Van, aki nem a szavak, hanem a tettek embere.

2019. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem ti vagytok Han és Leia a Csillagok Háborújából, ez nem elegendő válasz. Fontos amit írsz: az utóbbi időben úgy érzed, egyoldalú az egész kapcsolat. Tehát nem csak arról van szó, hogy mit mond, hanem minden egyébről. Kihűlőben van.
2019. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!