Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pszichológus tud segíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pszichológus tud segíteni ezen?

Figyelt kérdés

39 éves nő vagyok 12 éve házas és egy 3 éves kislány édesanyja.

Imádom a férjemet a családomat a közös programokat a közelségüket.

Sajnos 3 hónappal ezelőtt felvett a cégünk egy nagyon helyes 28 éves srácot, akitől már az első találkozáskor elájultam mintha villám csapott volna belém.

Nos nem kertelek, fantáziálni kezdtem róla, és azt vettem észre, hogy keresem a társaságát, hogy beszélgethessünk.

Nagyon rosszul érzem magam ettől az egésztől de olyan lettem mint egy kamasz.

A férjemnek nem mondtam semmit erről, nem tudom, hogy reagálna lehet, hogy összetörne hiszen olyan harmonikus kapcsolatunk van. Attól tartok szakemberhez kellene fordulnom ezzel, mielőtt elhatalmasodik rajtam a dolog és nem lesz más csak az, hogy azon a fiún jár az eszem.

Nem segít rajtam, hogy minden nap látom.

Egy pszichológus tud az ilyesmin segíteni, vagy magamra maradok vele és kereshetek másik munkát ha meg akarom tartani a családomat és a hűségemet?


2019. dec. 28. 22:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Egy pszichologus abban tud segiteni, hogy elfogadd önmagad. EZ NEM AZ AZ ESET!!!! Neked kell választani.
2019. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nekem kell választani csak nagyon nehéz az érzéseimet és a testi vágyaimat elnyomni. Otthon minden rendben eszembe sem jut ugyanúgy szeretkezünk a férjemmel mint eddig. De a munkahelyemen egyszerűen nem tudom elkerülni ezt.
2019. dec. 28. 23:07
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Pszichológus csak úgy tud ezen segíteni, ha pszichiáterhez küld, aki mindenféle szar bogyóval elveszi az érzelmeid és a szexualitásod...nem tartom jó ötletnek.

Azt kéne csinálni, hogy megdumálni a férjeddel, hogy valahogyan szabaduljatok meg ettől a gyerektől, mert másra sem tudsz gondolni, csak hogy lüktető baguettjét majonezedbe mártsa...ami házasságban nem túl korrekt.

2019. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem korrekt. Ezért is érzem ennyire rosszul magam. Szóval azt mondod mondjam el a férjemnek ezt? Soha nem fordult még elő ilyesmi nem tudom, hogy fog reagálni rá.
2019. dec. 28. 23:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem saját cégetek, helyeztesd át magad vagy keress más munkahelyet.
2019. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az elmondást arra az esetre értettem, ha az említett cég a sajátotok, melyben döntéshozók vagytok.

Előbb nézd meg át tudnak-e helyezni + ne tarts vele kapcsolatot. Aztán ha ezek közül egyik sem megy, akkor válts munkahelyet, szerintem ebben az esetben mondd el.

2019. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem fog helyetted dönteni. Ezt neked kell magaddal megharcolnod. Csak addig hatalmas kínlódás ez, és tűnik élet-halál kérdésnek, amíg meg nem állsz valamelyik oldalra határozottan (belemész vagy mindent megteszel azért, hogy ellenállj és tisztán tudj a férjed szemébe nézni). Ha döntöttél, könnyebb lesz.

Kicsit próbáld a helyzetet távolabbról szemlélni, mint a testi vágyaid. Te is tudod, mi a fontosabb.

2019. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen tudna segíteni egy pszichológus. Például azon a kerdesen gondolkodni hogy miközben elvileg imádod a csaladodat, miert tesz rad ekkora hatast egy fiatal srac.
2019. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem tudom :( Olyan jó lenne segítség. Lehet, hogy felkeresek egy pszichológust.
2019. dec. 28. 23:59
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

A pszichológus abszolút nem ilyen helyzetekben tud adni segítséget. Ez nem lelki probléma, meg nem az önelfogadás hiánya...

Itt csak annyiról van szó, hogy ember vagy,ez teljesen normális, addig ameddig fantázia marad!! Ez nagyon fontos. Gondolj arra, hogy ez csak a hormonok műve, ez csak kémia. Ha le is fekudnel vele, elvezned azt az egy éjszakát aztán elszallna az érzés, de megmaradna a bűntudat és a tettet már nem tudod vissza csinálni. Maradj hűséges!! Nagyon nagyon ritka es becsülendő a jó harmonikus kapcsolat. Ne dobd el, egy kis testi öröm miatt.

2019. dec. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!