Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a párom lelép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a párom lelép 3 napokra a szüleihez, de velem ez alatt az egy év alatt sehova se volt hajlandó elmenni?

Figyelt kérdés

Most is szabadságon lesz, nekem meg tanulnom kell, mert vizsgaidőszak van, ez igaz, de most is az anyjáékhoz megy akik elutaznak egy napra abból a háromból, analóg el van tőle várva hogy ott dekkoljon a kutyájuk miatt, amelyik egy napig ha egyedül van biztos lelki sérült lesz (szomszédot is meg lehetne kérni). Egy éve vagyok a párommal együtt, ez alatt többször hívtam moziba, színhazba, koncertre, persze mindig a kifogások jöttek. Mintehhez 40 évesen. Én 15 evvel fiatalabb vagyok nála, tőlem meg elvárja hogy mindezt toleráljam, ennyi idősen nem érti meg hogy nekem nem erre lenne igényem. Moat 1,5 hete nem dolgozik, mégse találkoztunk, 6 hete le se feküdtünk, amikor a vizsgák miatt ráértem volna akkor se akart találkozni.

Elegem van. Itt már csak a szakítás segíthet? Mi lehet ennek az oka?



2019. dec. 29. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Szakíts, ez a kapcsolat halott, sajnos :(
2019. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát nem szeret, ez elèg nyílvánvaló. Szakítás, ennèl többet èrdemelsz. Amúgy sem egy "vènember" mellett van a helyed.
2019. dec. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andi80018 ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ez a negyvenes pali a te embered! Nem alkalmas párkapcsolatra, legalábbis nem veled, feleslegesen fecsérled rá az idődet.
2019. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nincs értelme.
2019. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Megmosolyogtat, hogy te a párodnak nevezed.. miközben kb egy szilikonbaba szintjén tart. Elővesz 2 havonta, ha épp nincs kit dugnia.
2019. dec. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem tünik parkapcsolatnak abszolut.

Hasznalgatott egy darabig csak.

2019. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeret, ez egyértelmű, és még lehet benne az is, hogy másik kapcsolata is van melletted, ezek indokolnák a rendszeres, 3 napokra való eltűnést. Üljetek le beszélgetni, mert ez így nulla. De inkább keress korban jobban passzoló párt.
2019. dec. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Az oka, hogy rossz korosztályból választottál párt, gratulálok :)

24N

2019. dec. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ollókezű Edward ***** válasza:
76%
25 évesen én kiröhögtem a körülöttünk legyeskedő 40-es pasikat. Neked inkább egy 31-32 éves illene, mint egy 40-es. De a koron túllépve, bőven benne van a pakliban, hogy van melletted más nője, sőt, az is, hogy te vagy a másik fél a fix kapcsolata/házassága mellett. De ha nem, akkor sem neked való ez az élet, hogy sehova nem mentek el, mert neki nincs kedve. Ne poshadj meg mellette, keress egy fiatalabb palit.
2019. dec. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennek a fizikai életkorhoz nincs sok köze, anyuci pici fia fajta, ilyen volt, ilyen marad.

Én fordítva, azt tapasztaltam, hogy 50+ férfiként sem tudtam egy rendes programot se összehozni huszonéves exemmel, pedig volt vagy 15-20 hosszú hétvége, míg együtt éltünk.

Azért mi jól voltunk, csak világos volt, hogy nem lesz ebből semmi komoly.

Szóval, nincs mire várnod.

2020. jan. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!