Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy nem olyan lány vagyok akire vágyik?

Figyelt kérdés

Ma fogunk leülni, hogy hogyan tovább, mert most az ünnepeket átveszekedtük.

2 éve vagyunk együtt, az első 1 évben nagyon szerelmes voltam, és féltem hogy elveszítem, de mostanra sokat csökkentek az érzelmeim.

Szerinte én egyáltalán nem vagyok kompromisszum képes, pedig szerintem nagyon sokat teszek a kedvére és sokszor alakulnak végül úgy a dolgok, hogy “csak neki jó”, hogy így mondjam.


Nekem ő az első barátom, mindenben ő volt az első, így nem tudhattam előre, hogy szexuális téren, illetve úgy összességében mit szeretek, mit nem. Ezt neki tudnia kellett volna.

Már az elején éreztem, hogy próbál “formálni”, hogy a szexualitásom ne magától alakuljon ki, hanem valamilyen szinten tudjon rá hatni. (Csúnya dolog így leírni, de tényleg így volt).

Kezdjük ott, hogy ő nagyon perverz. Nagyon sok mindenért odavan, olyan dolgokat is kipróbált velem, ami nekem sok volt. Ezt amikor elmondtam neki, betudta annak hogy “még nincs elég bátorságom és ez természetes”. Hát nem tudom, vannak dolgok amiket 2 év után sem szívesen teszek meg.


De ami még rosszabb, hogy sok mindenre vágyik, amit én nem tényleg nem tudok megadni. Pl. rá kellett jönnöm, hogy én nem vagyok bújós lány, utálok állandóan csak ölelkezni, néha még oké, de állandóan már nem. És az ölelkezést is úgy kell elképzelni, hogy ő bújik hozzám, nem úgy mint egy férfi hogy tartja a nőt a kezében és szorítja, hanem inkább én tartom. Nekem ez így nem jó, de nem tudom neki elmondani.


Az ok amiért nem tudom elmondani az az, hogy akkor szomorú lesz. Nagyon szeretethiánya van, és ha valamit nem adok meg, elszomorodik. A barátnőim szerint manipulál engem, de a párom ezzel nem ért egyet.


Nagyon fullasztóan érzem magam a kapcsolatban, mert sok mindent az ő ínye szerint kell megtennem. Nem mindegy hogyan öltözködöm, nem engedi hogy abbahagyjam a diétát (PM betegség miatt diétázom, és egyszer hagytam abba a diétát, 15 kg-t híztam) Nem akar duci barátnőt, és azt mondta hogy inkább örülnöm kellene, hogy támogat.


Egyszerűen nem is érti hogy mi ezzel a probléma, szerinte ő mindent jól csinál. Viszont az a baj, hogy sokszor nem tudtam, nem mertem hangot adni annak, ami nekem nem tetszik, mert nem akartam szomorúnak látni, és emiatt mostanra annyira elegem lett, hogy már nem is viselem, ha olyat kell csinálni, amit amúgy nem akarok megtenni.

Túlságosan a fejemre nőtt, nagyon tőlem függővé teszi a boldogságát és állandóan formálni akar.

De ha megpróbálom elmondani, hogy mi a bajom ezzel, teljes mértékben ellehetetlenít, elhiteti velem hogy nincs igazam és hogy hálátlan vagyok.

Sajnáltatja magát.

Mit mondjak neki?


2019. dec. 29. 12:26
 1/6 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Ezt így, ahogy leírtad. Egy felnőtt ember nem zsarol, nem manipulál, és felvállalja az érzelmeit. Örökké te sem lehetsz pincsi, hogy mindig az legyen, amit ő akart, mert ó jajj, hát szomorú lesz. Igen, te pedig közben tönkremész mellette, az nem baj? Amúgy persze, hogy tagadja, hogy manipulál, szerinted be fogja őszintén vallani? Soha...

Ha valamit nem akarsz szexuális téren megtenni a kedvéért, akkor ne tedd. Meg semmilyen téren.

Egyedül a diétával kapcsolatban van félig-meddig igaza, de itt sem a súly miatt, hanem azért, mert beteg lehetsz, ha abbahagyod. Immunbetegség miatt kell diétáznod, ugye? Ne hagyd abba a diétát!

2019. dec. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a kapcsolatban a te boldogságod nem lényeges, se az ágyban, se más téren. Teljesen érthető, ha eleged lett.

Azt kell belátnod, hogy a szakításhoz nem kell az engedélye, és mindenképp szomorú lesz. Ez olyan, mint a foghúzás, túl kell esned a rossz részén, hogy utána jobban érezed magad.

2019. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebből már rég ki kellett volna lépned. Mostanra egy csomó kárt okozott benned. Leépítette az önbizalmad, magadban keresed a hibát, és még most is te rágódsz azon, hogy nem olyan vagy, amire ő vágyik. Ezt hagyd abba és nyisd ki a szemed. Ő olyan társ, akire vágysz? Manipulál, zsarol érzelmileg, nem tisztel, nem becsül, rád erőltet dolgokat, amit nem szeretnél, váaskodik, és hab a tortán, hogy úgy gondolja benne nincs hiba és mindent jól csinál.

Csak azt akarom mondani, hogy egész nyugodtan közölheted vele azt, hogy ő nem olyan, akire te igazán vágysz, és elmúlt a szerelem, szakítasz.

2019. dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég annyit mondanod, hogy szakítani akarsz mert már nem szereted. Ne menj bele lelkizésbe, magyarázkodásba, utolsó (utáni) esélybe. Pakolsz és otthagyod.
2019. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges beszélni ugy sem fog megvaltozni.

Vagy manipulalni akarna, erzelmileg zsarolna tovabbra is, vagy egokerdest fog belöle csinalni, hogy neked bajod sem lehet szerinte.


Tipikus asszonynak csend a neve szindroma. Csak neki lehet igaza. Neki all feljebb.


De mit varsz olyantol aki ugy bujik mint egy nö a fèrfihoz?

2019. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős, mert könyörögni fog és érzelmileg zsarolni, hogy adj neki lehetőséget, de változtatni ezen nem fog, mert ő ilyen, te pedig másmilyen vagy. Nem illetek össze. A legegyszerűbb az, ha megmondod neki hogy már nem szereted és kész. Ne hagyd, hogy manipuláljon.
2019. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!