Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek, normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, normális, hogy beszélget vele?

Figyelt kérdés

Párommal 8 éve vagyunk együtt. Mindig is járt úszni. Ő most lett 24 és egy lány úszótársa, 17 éves. Az utóbbi időben kezdtek facebookon beszélgetni. Én sosem vagyok megemlítve a beszélgetésben, szinte mintha nem is léteznék, volt, hogy ferdített kicsit a sztorin, hogy ne kelljen beleírjon, pedig elvileg a lány tud rólam. Szóval a lány egész gyakran ír neki ő pedig készségesen beszélget, jókedvűen. Nekem ez az egész azért nem tetszik, mert tavaly nyáron összevesztünk párommal és akkor kezdtek beszélgetni (utána volt kihagyás és pár hónapja újra) és akkor a beszélgetés alapján egyértelmű volt, hogy flörtölnek. Elhívta csillagot nézni (nem mentek végül), dicsérte a haját stb... És most is van egyfajta ilyen hangulata a dolognak, hogy megy-e a lány az úszós talira, a lány küld képet, hogy épp skypeol egy másik lány úszóstársukkal, hogy elmegy-e vele meg másik lány úszótársukkal meccset nézni (párom nem ment, nem szereti) stb. Párom azt mondja csak barátok és kértem, hogy ne beszéljenek, mert nagyon rosszul esik, de azt mondta márpedig fognak. Sajnálom, hogy ezt írom, de a lány csúnyácska, szóval nem is értem, de magamat juttatja eszembe, amikor olyan idős/fiatalabb voltam, mert én sem voltam túl szép, szerintem. Most meg merem mondani, hogy azért nagyon sokat változtam pozitívan... Ráadáaul az is kiakaszt, hogy még olyan fiatal, miért nem a saját korosztálya érdekli őt is és a páromat is?! A lány senki másik fiúnak nem írogat az úszásról csak neki... Másik vele egy idős lányok sem írogatnak páromnak. Ha a lány tudja, hogy vagyok neki én akkor nem értem miért nem tartja szem előtt.

A beszélgetéseket láttam, de amúgy párom takargatja és nem akarja megmutatni. Értem, bunkó, hogy én meg nézegetni akarom, de a barátainkat nem szokás rejtegetni...és az önbizalmam már sehol. :(

Bocsi, ha hosszú, próbáltam tömören, érthetően...már nagyon magamalatt vagyok.



2019. dec. 29. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ott mar nem csak irogatas van!
2019. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Abban 98%-ig biztos vagyok, hogy külön nem találkoztak még.
2019. dec. 29. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az uszodaban eleg sok mindent tudnak csinalni!
2019. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
"A beszélgetéseket láttam, de amúgy párom takargatja és nem akarja megmutatni." Ha semmi rád bézve rossz nem lenne a beszélgetésben, nem takargatná. Azt a kérést sem tartotta tiszteletben, hogy ne beszélgessen vele. Az én férfihaverjaim simán leépítettek engem, mikor komoly kapcsolatuk lett. Az sem jó jel, hogy ennyire elveszítetted az önbizalmad. Biztos, hogy akarod még ezt a kapcsolatot?
2019. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem is ez jutott eszembe. Sok fiú barátom volt és amikor lett kapcsolatuk, akkor már nem írogattam nekik/írogattunk. Jóban vagyunk és beszélünk néha, de nem annyit, mint régen.

2.Hát...szerintem durva lenne, ha az uszodában egy 17 évessel...

2019. dec. 29. 14:30
 6/9 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Óóóóóó, amiket én már láttam....

24 évesen még nem is annyira meredek, ha felpróbál egy 17 évest. A városunkban pl. egy 70 éves csinált gyereket a szeretőjének. Van, akinek minden ráfér a pofájára.

2019. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szexre vagyik vele
2019. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira jó haverok, akkor találkozzatok közösen az úszós társasággal, és akkor élőben vszínű több minden ki fog derülni (van, aki tök máshogy viselkedik neten, mint amilyen).

+ szerintem beszélgess erről a pároddal, hogy tetszik-e neki, elbizonytalanítja-e a kapcsolatotokban ez a lány. Erősítsd meg abban, hogy semmi gond nincs azzal, hogy ha esetleg valakihez vonzódik. Az viszont már baj, ha ezt az érzést élteti is önmagában úgy, hogy bnője van.

2019. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a lánytól várj becsületet. Tudod, akit lehet vinni, azt el is viszik. Ha a párod érdeklődést mutat felé és a lánynak is tetszik ő, akkor nem az fog eszébe jutni hogy "jaj szegény barátnője".

Szerintem az épp elég intő jel, ha csillagokat nézni hívta, meg kijelentette hogy ha a segged a földhöz vered sem változtat azon, hogy beszélget vele.

Beszélj a pároddal erről.

2019. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!