Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok egy ilyen barátnővel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Huszonéves férfi vagy és van egy huszonéves barátnőm több mint fél éve. Nagyon rendes, kis cuki, de egyszerűen nem jut eszembe jobb szó, mint fapina. Egyszerűen nem tesz meg nekem szinte semmi szexuális téren, nem elégít ki orálisan, ki se veri nekem, és gyakran a szexet is visszautasítja. Mindig én kezdeményeznék, de semmi eredménye nincsen. Nem tudom mit tegyek, nem csal meg engem ez 1000%. Kérdeztem tőle ezeket a dolgokat, de csak annyit mond, hogy nincs kedve. Nagyon bánt a dolog, mert én mindent megtennék érte. Ti meddig bírnátok így? Bocsi ha hosszú lett a mondandóm, szép napot sziasztok!

2019. dec. 29. 16:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem jó veled neki vagy aszexuális.
2019. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Elso korben megbeszelnem vele hogy neked nagyobbak a szuksegleteid ,tobbre vagysz, szeretned ha valtozna a helyzet anelkul hogy raeroltetnel barmit is akarata ellenere !

Ha nincs valtozas ,szerintem hagyjatok beken egymast .ha ennyire nem illenek ossze az igenyek szerintem akkor ninxs ertelme

2019. dec. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De ugye nincsenek nagy igényeim?
2019. dec. 29. 16:49
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem , nincsenek egyaltalan.
2019. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

"Nagyon bánt a dolog, mert én mindent megtennék érte."

És tudod, hogy kell kedvet csinálni egy nőnek a szexhez?

Tanuld meg!

2019. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet neki alacsony az igénye... sokkal alacsonyabb. És lehet nem szereti azokat a dolgokat, amit te szeretnél. Lehet...lehet...minden lehet. Ezért kell kérdezni! De tőle!
2019. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Eddigi barátnőim nem panaszkodtak erre. Sőt...
2019. dec. 29. 16:56
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

1:erről miért nem beszéltek?

2: ha ennyire nagy a különbség szexuális igény terén, tényleg érdekel, mi tart össze Benneteket.

2019. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Látens leszbikus...

Kérdezd meg, mit szólna, ha bevennétek egy másik csajt....

2019. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Neki mik az igényei? Tuti van, csak ezek szerint még ő maga sem tudja, hogy mi izgatja fel
2019. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!