Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek ebben a szituációban az "anyós" kérdést?

Figyelt kérdés

Mindketten egyetemisták vagyunk 2 különböző városban, ugyhogy sajnos még nem állt módunkban összeköltözni, de már tervezzk. 6 éve vagyunk együtt a párommal, sajnos volt egy időszak amikor sokat veszekedtünk , mindkettőnk hibájából kifolyólag, de már egy ideje nagyon jól megvagyunk nincs semmi problema, az anyukáján kívül.. Teljesen úgy érzem h nem bír a nő, amikor próbálok beszélgetni vele teljesen zárkózott valahogy nem megy bele nagy beszélgetésekbe velem sose, nem kérdez semmit csak én vagyok érdeklődő , és már egy ideje ebbe beleuntam, hogy jópofizzak vele. Az apukaja nagyon jófej vele órákat el tudok beszélgetni, közben a nő ül kussban mellettünk.

Most teljesen kiakadt mivel az ünnepek alkalmával többet voltam náluk, a barátom bátyjának is ott volt a barátnője és a hallom hogy ő tegezi az anyukáját,holott nekem 6 év után nem engedte meg a nő hogy sziával köszönjek neki. Teljesen kiakaszt h a barátom bátyjának a barátnője pár hónap után tegezheti. Semmmi kedvem már átmenni hpzzájuk, jópofizni stb... amikor én próbálkoztam..


Ti mit tennétek? Kifejezetten bánt a dolog. Tudom h idősebb , nyilván nekem kell kicsit "benyalni" magam ,de nagyon nem tetszik. Az én csaladom már az első alkalommal teljesen befogadó volt a barátommal..


2019. dec. 29. 18:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg ez a tegezős dolog tette most be a kiskaput...
2019. dec. 29. 18:28
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg féltékeny rád, gondolom csinos lány vagy. Hogy mit lehet tenni? Talán idővel megenyhül, puncsolni nem kell neki, maradj ugyanolyan természetes, mint az apósjelölttel.
2019. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Idővel megenyhül? :( ebben sajnos nem hiszek ha 6 év nem volt elég..a másik lánynak meg pár hónap után szabad.


Párom apukája sokszor megjegyzi hogy milyen szép , csinos vagyok stb... De ennél azért normálisabbnak tartom hogy ez zavarja.

2019. dec. 29. 18:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezekkel a helyzetekkel, hogy nem lehet kezelni, mert mindig jön egy újabb és egy újabb rossz érzésre okot adó esemény vagy információ, főleg mert a testvérek közti egyenlőtlenség mindig kiütközik majd.

Én mint anyós/meny/feleség/lánygyermek egy személyben nagyon nehezen birkózom meg mindegyik helyzettel, kb ilyen túlélés szerűen.

2019. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én az Ő irányában sosem tettem semmi olyat ami rossz érzésre adhat okot. Az meg hogy a fiával volt egy időszak amikor sokat martuk egymást, abban a barátom is vastagon benne volt, ha esetleg ezért orrol rám ...

Ez kicsit gyerekes, nem?

2019. dec. 29. 18:36
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Esetleg megemlíthetnéd a barátodnak hogy tudakolja meg az anyukájától mi a baja veled. Ha hárít, nyugodtan mondja meg a barátod hogy látszik. Apukát sem árt kifaggatni.

Egyébként valahol lehet ez ösztönös is hiszen nem ő az egyetlen a kicsi fia életében. Vannak akik ezt nehezen dolgozzák fel, látja hogy komoly. Franc tudja...

2019. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem egyetlen kicsi fia, mert a bátyja barátnője tegezheti.

Barátomnak mondtam már, Ő szerinte nekem kéne puncsolnom Neki... De képtelen vagyok

2019. dec. 29. 18:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fius anyakent irok: nem birja a fejed es kesz. Nem kell magyarazatot keresni, van ilyen. Nem vagy neki szimpatikus, mig a sogornod igen.


Tojd le a nyanyat, mast ugyse tehetsz. Remelhetoleg az ido majd teged/titeket igazol.

2019. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi nem vagyunk az anyósjelölt, de még csak nem is ismerjük.

Lehet a korkülönbség miatt van. A másik lány hány éves? Dolgozik? Lehet azért sem tegeződik veled, mert még diák vagy. Vagy szimplán nem kedvel téged.


A barátommal 2 év után kezdett el apukám tegeződni, amikor lediplomázott. Anyukámnak jobban tetszik a magázódás. (3 éve vagyunk együtt). Páromat ez nem zavarja.

2019. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

8, köszi, pont ez az amit gondolok én is h erről van szó. Csak kicsit nevetséges h amég az apukáját tegezem , Őt nem. Már az apukája is mondta hogy ez mennyire gáz.

Ne kedveljen , nem izgat, de gáz , és kellemetlen szituációt szül h amikor megyek úgy kell köszönnöm h szia + jó napot/csókolom

2019. dec. 29. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!