Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ilyen férjjel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyen férjjel?

Figyelt kérdés

Sok éve vagyunk együtt és sajnos egyre inkább úgy érzi, neki itthon nem kell semmit csinálnia. Kezében a fagyasztóba való étel. Hív, hogy akkor fogjam és rakjam be. Mondom neki, ha a kezedben van, és ott állsz a fagyasztó előtt, rakd be. De be kell rakni még zacsiba. Hajrá, ott van a szekrényben, oldd meg ügyesen. Hát minden lusta nőnek lehordott, hogy neki kellett megcsinálnia.

Ma azért oltott le, hogy mi az, hogy délre nincs ebéd, mert ő nem ér rá. Igaz, délelőtt ráért, mikor itthon tötyögött. És mivel csesztem el az időt, hogy nincs kész. Megkértem, menjen el kenyérért boltba, hogy haladjak, persze nem ment. Nehogy azt gondoljam, hogy ő elmegy. Keljek hamarabb, és akkor mindennel kész leszek. Ja és közölte, azért vagyok olyan dagadt, mert főzés közben lenyalom a kanalat. És persze este jön, hogy akkor szexeljünk. De semmi kedvem, állandóan ilyen kötelező jellegű beütése van a dolognak. Elvárja, hogy legyen szex, nekem rögtön készen kell állnom.

A gyereket állandóan oltja, ne hangoskodjon, ne csináljon semmit, lehetőleg legyen csendben. Nem játszik vele, nem csinálnak soha semmit együtt. Csak kötözködik vele és ordibál vele. Úgy érzem magam köztük, mintha döntőbíró lennék, és választanom kellene köztük.


2019. dec. 29. 19:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%
Te háztartásbeli vagy, kérdező?
2019. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

Sok évi házasság után ficamot kapott az esze. Főzzön ő és nyalhatja ő a kanalat. Hívd egyszer a konyhába és kérd meg, hogy tegye a hűtőbe azt a lábast, ami a kezedben van.

Elismerem: mindez nehezen kivitelezhető.

Máskor segített Neked a lakás körül? Add a kezébe a porszívót, vagy csak kérjed meg a takarításra. Sokat gondolkoztam azon, hogy leírjam-e, végül is leírom: válj el, ha nem változik jobbá.

F.

2019. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nem, dolgozom rendes,8 órás munkahelyen dolgozom.
2019. dec. 29. 19:58
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy márpedig neked kötelező ezzel az emberrel élned, hovatovább, kötelezò tőle teherbe esned...
2019. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%

Valaki árulja már el, hogy a fenébe jön létre egy házasság ilyen féllel?

Ez nem derült ki korábban?

Vagy ez hogy van???

Simán másnap összeházasodnak az emberek mindenféle életképtelen idiótával!?!

2019. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Régen segített. Mióta megvan a gyerek, azóta nem. Még akkor sem, mikor műtöttek. Elnézte, hogy hasi műtét után egy héttel én hoztam vittem oviba a gyereket a negyedik emeletről.
2019. dec. 29. 20:00
 7/29 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem volt ilyen. Féltékeny lett a gyerekére.
2019. dec. 29. 20:01
 8/29 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom, nem egyik pillanatról a másikra lett ilyen. Minek vagy együtt vele?
2019. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Hülye egy ember, veled szemét, a gyerek oltogatja ( fürdetés, pelenkázás, játszótér, játék?)

Nem családba való.

F.

2019. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Te is tudod, hogy a válás az egyetlen megoldás. Csak megerősítést keresel.
2019. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!