Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így bármi értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így bármi értelme?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 4 éve vagyunk együtt. Az utóbbi fél-1 évben rendszeresen minden héten legalább 2-3 balhé van. Nem veszekedés mert vele képtelenség beszélni, hanem mint egy rossz vígjátékban ha neki nem tetszik valami elkezd ütni, törni a lakásba, elveszi a töltőm stb. Egyszerűen kibírhatatlan és minden cirkusza a semmiből jön. Alig vagyok már itthon lassan de még akkor is műsorozik. Nem tudom hogy szeretem e még egyáltalán, mert se szex nincs nagyon köztünk se beszélgetés. Igazából képtelen vagyok vele lenni, szilveszterezni se akarok vele, se egy lakásba lenni. Nem is akarnék ezen mit javítani mert inkább azt kívánom neki hogy vesződjön vele a következő pasija, nekem már baromi sok volt belőle, ő meg nem akar változtatni magán. Rendszerint egy cirkuszához sincs közöm még annyi se hogy sokat ittam és azt mondtam neki hogy b+, így aztán végképp nagyon sok volt már ebből a rengeteg cirkuszból. 28/F
2019. dec. 29. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs értelme tovább.

Amíg ismerkedtetek ezt nem vetted rajta észre, vagy elvakított a szerelem?

2019. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez így rosszul hangzik.

Azt próbáld kitalálni, mi miatt kezdődött ez el? Valami elromlott köztetek fél-1 éve? Másokkal is ilyen indulatos, agresszív? Gyerek nincs? Szóba került már, hogy mikor legyen?


Utolsó esélyként fölvetném a párterápiát. Vagyis lehet, hogy neki pszichológusra lenne szüksége, mert képtelen az indulatait kezelni, de ezt direktben nem mondanám. Szóval ezt úgy mondanám, hogy vagy eljön velem párterápiára, vagy beadom a válópert. Talán ez az ultimátum meggondolásra készteti. Ha nem, akkor meg tényleg nem lehet mit csinálni, de legalább megpróbáltad.

2019. dec. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!