Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mièrt jó, hogy valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mièrt jó, hogy valakinek a felesége, barátnője sokkal idősebb mint ő?

Figyelt kérdés
Itt nem ilyen 4-5 év korkülönbsègre gondolok, hanem amikor nagyon durva a korkülönbség, 20 èv vagy még annàl is több, mint pl. Macronèknàl?

#korkülönbség #lehetséges okok #mièrt jó ez?
2019. dec. 29. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%

Gondolom gerontofília, anyakomplexus vagy valami ilyesmi lehet.


VAGY nagyon jó barátok, lelki társak, és úgy élnek, hogy nincs testiség, csak brutálisan erős lelkiség.

2019. dec. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Van akit ez izgat.

Miért zavar ez téged?

2019. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nem értek egyet az ilyen-olyan komplexusokra hivatkozókkal.

Adott két ember és megszeretik egymást, mindig ez az alapállás, a körülményeiktől függetlenül.

Ha nem így lenne akkor csak hajszálra pontosan azonos korú, hátterű, képzettségű, egzisztenciájú, stb ember kapcsolódna párba.

2019. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Te a fiatalabb csajokat, vagy az idősebbeket szereted, Kérdező?

Csak mert ha a fiatalokat, akkor soha nem fogod megérteni, mi a jó egy idősebben.

Szerintem próbálj ki egy ilyet, és egy olyat is, és akkor tudni fogod a kérdésedre a választ. Persze csak akkor, ha épp nincs csajod. Van amúgy most csajod? Ha van, ő milyen korú?

2019. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Velem egy idős. Nekem mindig velem nagyjából egyidős barátnőim voltak. Mindketten 32 évesek vagyunk. Nekem az ilyen 20 èv körüli lànyok kislànyok, nem látok bennük màr fantáziát. Az 50 felettiek meg nènik a szememben, el nem tudnék velük kapcsolatot képzelni.
2019. dec. 29. 22:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon rákattantál az elnökre, ott inkább az a para, hogy 15-16 éves volt, amikor történt az eset. De vannak akik már 15 évesen koravének, agyilag is mentalitásuk is.
2019. dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el őket, de én nem tudnám elképzelni még a 10 év korkülönbséget sem.
2019. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát azért nem semmi, hogy 42 évesen egy 66 èves öregasszony a felesége😅 Ez valami betegség lehet. Egyèbkènt is ellenszenves a pasas az öreglányt nem ismerem.
2019. dec. 29. 23:01
 9/17 anonim ***** válasza:
5-7 évvel idősebb nővel még semmi gond nincs. 35 vagyok, 40-44 közötti jól karbantartott nőkkel semmi gond. 45 felett öregednek.
2019. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A 66 èves már nagyon öreg, de ha Macronnak megfelel, nekem mindegy, de nem tartom ezt elfogadhatónak normálisnak.
2019. dec. 29. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!