Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folytatná ezt bárki tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folytatná ezt bárki tovább?

Figyelt kérdés
Már volt egy hasonló kérdésem, akkor elég részletesen kifejtettem. Feleségemmel 3 éve vagyunk együtt. Az eleje óta voltak problémák, de úgy gondoltam majd megoldódik. Hát nem így történt. Minden veszekedésnél hitegettem magam hogy még egy ilyen nem lesz holott már eljutottunk vagy az 50. ilyen veszekedéshez. Egyszerűen mintha egy gyerekkel lennék együtt, mióta együtt vagyunk soha nem volta veszekedés, csak balhé ami abból állt hogy tör, zúz, elviszi a cuccait és elmegy. Ráadásul egyre durvább, már nekem esik, ütöget stb. Semmi tárgyi emlékünk nincs mert mindent összetört már, amiket vettem neki évfordulóra összetörte, közös képeinket összetörte és mindent mást amit volt. Leállítani ilyenkor nem lehet, ha hozzá se szólok is csinálja tovább. Sajnos az előző esetnél rendőrt kellett hívnom mert képtelen volt leállni és attól féltem hogy már tényleg addig fokozza hogy egy hatalmas pofont kap. Szex szinte nincs is köztünk, beszélni semmiről nem beszélünk, próbálok minél többet eljárni hogy ne legyek vele egy légtérbe. Megbeszélni vele lehetetlen, az összes barátom akiknek elmeséltem már nem tudja minek vagyok még vele de én mindig húzom a végsőkig de lassan be kell látnom hogy felesleges. Minden balhé a semmiből indul tőle, ha elvonulok az egyik szobába ő akkor is jön utánam és töri szét a képeket, poharakat. Az elmúlt fél év annyira leszívott engem agyilag hogy mintha még egy egyetemi korszakot lehúztam volna de még az is jobb lett volna ennél. Van valaki aki még próbálna várni hogy hátha ez majd megszűnik valami csoda folytán vagy tényleg csak az időmet pocsékolom azzal hogy a "csodára" várok?
2019. dec. 30. 01:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán tudid, hogy mi baja? Gyereket szeretne de nem jőn össze, vagy valami betegség, családi ügy ilyesmi? Mert ha csak minden ok nélkül csinálja, akkor beszélnetek kellene egy pszihiáterrel!
2019. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Hat ha mar ott tartottal h rendort hivsz akkor sztem egyertelmu h itt nem lesz semmilyen csoda

Ez egy neveletlen hisztis csaj

Pakolj ossze es hagyd ott a verbe

Majd rajon

2019. dec. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

A pszichiáter gyógyszert ír fel. A szó, amit keresel: pszichológus.


Igazándiból érdemes lenne a közepébe vágni. Ő is tudja, hogy vannak bajok. Egyszerű, eldöntendő kérdés. Szeretné-e, hogy megjavítsátok a kapcsolatotokat?

Ha nem a válasz, akkor már lehet is cuccolni, vége.

Ha igen, akkor viszont nagy feladat elé néztek. Egy párkapcsolati terapeuta, vagy pszichológus akár tzd is segíteni, valóban. Rávilágít dolgokra, segíti érthetővé tenni számotokra, hogy mit szeretne a másik, stbstb.

Ezeket magatoktól is elérhetitek. Rrengeteeg könyv is van a témában. Érdemes kár együtt tanulmányozni őket.


Semmi sincs veszve, de nehéz dolog ezt újra fellángoltagni.

2019. dec. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit javítgatni. Soha nem működött, nem is értem hogy gondoltad, hogy elveszed. Pláne úgy, hogy 1-2 évet se voltatok még együtt de már súlyos problémák voltak.

Ez nem az a kapcsolat ahol javítgatni kell bármit is. Erről a szintről nem lehet és nem is kell visszahozni semmilyen kapcsolatot, hiszen sosem volt működőképes. Válni kell és kész.

2019. dec. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart még mellette?
2019. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Minimum borderline szemelyisegzavar. Isten ne adja, hogy gyereke szulessen. Mindenki erdekeben!

Ebben a pokolban egy egesz eletet is lehuzhatsz, de en meg erzelmi zsarolas, sajnalat ellenere sem maradnek.

A szakadekba csak magaval rant.

2019. dec. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha ilyen helyzetben lennék, a második ilyen török-zúzok roham után beadnám a válópert.


"Szex szinte nincs is köztünk, beszélni semmiről nem beszélünk, próbálok minél többet eljárni hogy ne legyek vele egy légtérben."


Szóval kb. úgy élsz, mintha lenne egy albérlőtársad, aki nincs rendben pszichésen, nem lehet vele értelmes ember módjára beszélni, és tör-zúz a közös otthonotokban.


Én egy hétig nem tudnék így élni.


A lakás, amiben éltek, kinek a tulajdona?

2019. dec. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Mivel az előző kérdésed óta még mindig vergődsz mellette, akkor rajtad senki sem tud segíteni.És itt már nálad van a nagyobb baj.
2019. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Van olyan elmélet, hogy ha a nő kakukk, az a pasi viselkedésétől van...
2019. dec. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Lapát. Még idén. Kezd nyugodtan a következő évet.
2019. dec. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!