Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok így a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok így a párotokkal?

Figyelt kérdés

Maradnátok a párotokkal ha szeretitek de nincs szex? Én is szeretem őt, ő is engem, csak a szex nem igazán működik. Lehet, hogy csak egy átmeneti időszak ez... de érdekelne, hogy szerintetek ilyenkor érdemes várni, hogy javul-e a helyzet vagy ti ott hagynátok a fenébe?


Mostanában az egészsége nem olyan jó, nem jól érezte magát, a szeme fájt, a lába is fájt... nagyon megerőltethette magát (már évek óta vannak problémái). Szed rá valami gyógyszert de hol jobban, hol rosszabbul volt. Egyik nap mondta, hogy lenne-e kedvem elmenni valamelyik nap, elmentem hozzá, filmeztünk, beszélgettünk de valahogy látszott rajta, hogy nincs jól... már konkrétan rámásztam de szex akkor sem lett. Bár fokozatosan lett szarul tehát mikor elmentem, nem tudtam, hogy ilyen problémái vannak mert nem mondta. Ha előre szól, számítottam volna rá de így csalódott lettem, hogy nem volt szex. Meg van, hogy mondja, hogy jobban van, meg tud látogatni, ilyesmi... de akkor meg nekem van több dolgom vagy egyszerűen akkor meg azért nem erőltetem a dolgot, mert már meguntam, hogy erőltessem.


Ha ilyen keservesen jönnek összes ilyesmik, ti maradnátok vele vagy nem? Már amúgy hetek óta ilyen össze-vissza nem jól érzi magát...

A hangulatára is rámegy.


Ti a helyemben türelmesek lennétek?

Pár hét múlva több időm lesz, mert nem lesznek vizsgáim, hátha ő is jobban lesz... de nem tudom.


Ez már hetek óta ilyen, ha nem több. Előtte se volt egyszerű de jobb volt.


2019. dec. 30. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Pár hét után kiborulsz azon h nincs sex, akkor jobb ha szetmentek és ezzel megkimeled attól h pár év múlva megcsalod
2019. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Pár hete betegeskedik és emiatt nincs szex, szerintem ez egy teljesen elfogadható állapot. Én biztos türelmes lennék, de a magam részéről én valóban szeretem a párom és mellette állok, támogatom, bármi is van, nem csak a szexért használom jobb esetben. Értem, hogy csalódott vagy, de nem arról van szó, hogy minden magyarázat nélkül csak úgy nem kívánja meg nincs kedve, te magad is látod rajta, hogy nincs jól, akkor mégis mire számítasz? Szerencsétlen nem egy gép, hogy csettintésre szexeljen, az energiáit most a gyógyulásra kell fordítania.


Amíg így állsz hozzá, addig valószínűleg neki is jobb lenne, ha elhagynád, ez nem párkapcsolat így.

2019. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha betegség miatt nincs kedve, ereje, akkor ne erőltesd.

De ha alapból ilyen, akkor meg ne várj, nem fog megváltozni. Beszéljétek meg, te pedig keress egy szexgépet.

2019. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megcsalni nem csalnám de érzem, hogy nagyon idegesít. Most már például jobban van, csak a héten meg én vagyok elfoglaltabb és nem akartam hozzá menni. Valahogy fordítva működünk.


Valahogy mostanába mintha unalmasabb lenne emiatt az egész kapcsolatunk. Régen sokkal többet eljárkáltunk valahova, mostanában még annyira azt sem. Vagy idő nincs rá vagy ő nincs olyan állapotban.


Szerintem nem vagyok vele teljesen boldog de vagy maradok vele így is... és elfogadom vagy elhagyom.

Inkább az előbbit választom, az az érzésem.

2019. dec. 30. 10:30
 5/9 A kérdező kommentje:

És mit tegyek ha ez frusztrál engem és felhúz? Ha emiatt ingerültebb vagyok vele, akkor megsértődik meg megharagszik. Nem vagyok folyton mérges emiatt de néha durvábban szólok hozzá. Amúgy nem élünk együtt de neten meg telefonon kommunikálunk amikor nem találkozunk.

Össze-vissza változnak az érzéseim. Egy ideig valahogy elfogadom, beletörődök, hogy ez van. Aztán valami csalódás érzetem van... szomorú vagyok. Ezután meg már frusztrál a dolog és durván is szólok hozzá.


Mit tegyek, hogy ezt elkerüljem?

Ugye az lenne a legjobb ha a szex eszembe se jutna míg a párom meg nem gyógyul?

Inkább foglaljam le magam annyi mindennel, hogy igényem se legyen a szexre, hogy időm és energiám se legyen rá?

Vagy próbáljak ki új programokat a párommal?


Lehet nem sok idő pár hét de el szeretném kerülni az esetleges ingerültséget.

2019. dec. 30. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Ne bántódj meg de ha ilyen lenne a barátnőm, nem venném feleségül. Ha nincs terved ezzel az emberrel akkor te is keress mást, az ő érdekében. Lehetőleg olyat, akivel nem csak a jóban hanem a rosszban is osztoztok anélkül, hogy az valamelyikőtöket idegesítse.
2019. dec. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálj? Nem ördögtől való, és legalább a frusztrációd egy kicsit enyhíti. Amúgy meg ha vele akarsz maradni, akkor türelmesnek kell lenned, igen. Viszont a leírtak alapján nem vagy boldog és elégedett egyébként sem. Ennek így semmi értelme, hogy erőltess valamit, ami a jobb időszakokban sem felhőtlen.
2019. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Amúgy jó lenne vele, máskor nem ilyen unalmas az egész, a Karácsonyt is együtt töltöttük, korábban mindig elmentünk ide-oda, egymást meglátogattuk, minden nap beszélünk... csak emiatt a betegségei miatt ilyen.
2019. dec. 30. 10:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebbe a kapcsolatba tönkre fogsz menni. ÉS minél később lépsz ki belőle annál több idődet pazarlod el.
2019. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!