Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyire telnek izgalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyire telnek izgalmasan az ünnepek?

Figyelt kérdés

Tettem fel egy kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Tömören: belázasodtam a menyasszonyom családi karácsonyára ahol mindenféle program lett volna külföldön, amiken így nem vettem részt, mert 39 fokosan feküdtem a gyógyszertől kiütve. A karácsonyi vacsorán-ebéden ott voltam, de korcsolyázni meg túrázni nem tudtam menni.

Ott voltunk náluk végig, majd eljöttünk tegnap az én családomhoz. Elvileg itt lettünk volna újévig. Ma a párom kiakadt, üvöltözött hogy halálra unja magát! Mindenki más sítúrán van, külföldön kirándul a hegyekben, wellnessben van, stb mi meg otthon unatkozunk. Ő ezt már nem bírja. Azt mondja nálunk unalmasabb pár nincs, még a falusi ismerősei is nagyobb életet élnek mint mi, mert az insta alapján elutaztak Bécsbe bulizni.


Másnak mennyire telik izgalmasan az ünnep? Merre mentek, mit csináltok ami izgalmas, tartalmas? Mi társasoztunk, sétáltunk, beszélgettünk, filmeztünk. Ezek akkor unalmas dolgok ezek szerint. Mit lehet csinálni, hogyan telhet az ünnep izgalmasan? Más hogy csinálja?


2019. dec. 30. 11:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy csoda hogy eljött a családomhoz és belement hogy itt legyünk újévig. Mert ő bulizni akart volna menni. Csodálkoztam is hogy ennyire könnyen belement amikor a bátyám mondta, hogy maradjunk otthon a közös újévre.
2019. dec. 30. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:
A párod nekem elég hisztisnek tűnik a leírtak alapján. Bár mi elutaztunk pár napra pihenni, a ti programjaitok is pihentetőek, egy átlagos, nyugis kapcsolatban ezek tök természetes dolgok. Más ilyenkor is dolgozik, megbecsülhetné a pihenést a kedves menyasszonyod.
2019. dec. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közben olvastam az előző kérdést is. Nem értem, miért vagy még ezzel a nővel. Valami iszonyat, amit művel veled!
2019. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt szeretem, másrészt 99% hogy nem találnék párt. Ő volt az első barátnőm, elötte évekig még egy randira se jött el velem senki. Nem vagyok egy nagy durranás, de ezek szerint unalmas is vagyok. Ezen akarnék javítani. Egyébként vannak jó tulajdonságai is! Nagyon sok! Pl sokat adakozik, jótékonykodik, jószívű, a szívén viseli a beteg gyerekek sorsát. Csak izgalmasabb életre vágyna, meg valószínűleg egy menőbb, jobb pasira akivel mindenhova lehet menni, minden izgalmat megélni. Mondjuk ismerek ilyet, akinek így telt az ünnep: 24 család, 25 család, 25 este svájc, 26-30 svájc, 30 miami. Biztos jó lehet egy ilyen élet is.
2019. dec. 30. 11:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ennyire telt "unalmasan" társas, filmezés iszogatás. Nem is vágytam többre. Sőt mitöbb valószínű a szilveszter is ilyen lesz :) Hány évesek vagytok? Azért egy ilyen hisztis nő mellett nem lehet egyszerű. Legalább meggyógyultál már?
2019. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

28-26 évesek vagyunk.

Köszi, már jobban vagyok!

2019. dec. 30. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Huh jó volt... xD 24 előtt 3gx héttel torokgyulladást kaptam,hánytam, láz gyógyszer stb párom ápolt. Nem szeretem a karácsonyt családdal elment, ma bowlingozni voltunk párommal, meg a családja, szóval részben jó volt részben elment.
2019. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért ne hogy már kiakadjon azon a párod hogy beteg vagy és nem tudtok menni sehova, megértőbb lehetne
2019. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!