Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek van igaza? A véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? A véleményetek érdekelne! /Trágár, troll válaszokra nem vagyok kiváncsi! /

Figyelt kérdés

A szituáció:


Párom minden reggel mikor náluk vagyunk kiül a nagyanyjáékhoz a konyhába megkávézni, és beszélgetni.

Engem ez nagyon zavar, mert olyan mintha leszarna és magamra hagyna.

Párom ilyenkor azzal védekezik, h ő már nem tud aludni, én meg még alszok, és nem akar zavarni, és ezért kimegy megfőzi a kávét, és közben elbeszélget velük.


Egy időbe megállapodtunk abban, h behozza a kávéját és megissza a szobába, de nem sokáig tartotta be...


Én nem mindig tudok visszaaludni, mikor ő már felvan, és az oké, h megissza a kávét a konyhába, de sokszor órák hosszat kint marad, és ez nem esik jól....


Volt már, h én is kimentem vele, de én alapvetően nem kedvelem a nagyiját, uh nem szivesen megyek ki.


Párom nemrég közölte, h nem hajlandó ebben kompromisszumot kötni, ezt vagy eltudom fogadni, vagy nem (elválnak útjaink), mert ne tiltsam őt el a rokonaitól.....


/A nagyanyja konyhába alszik, 29 évesek vagyunk, másfél éve vagyunk együtt/


2019. dec. 30. 12:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon gyerekes vagy. A párodnak teljesen igaza van. Ő ezek szerint már felnőtt.
2019. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Jézusoooom!!! Ennyire ne telepedjél màr rá! Megfojtod a szerencsétlent!

Olyan vagy, mint egy rosszindulatú kullancs! Ne szabd már meg neki hogyan kávézzon. Neki ez hozzátartozik a napi rutinhoz, szeret beszélgetni a nagymamájával. Miért veszed el tőle, ami örömet okoz neki? Vegyél visszább, mert ez nagyon gáz viselkedés.

2019. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
29 evesen azon rugozol, hogy a faszid hol issza meg a kavejat. Te jo eg... Ne legyel mar ennyire ket bites.
2019. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
A párodnak van igaza, totál hülyeségeken hisztizel. Minek üldögéljen melletted, miközben te alszol? Mi az, hogy "egyedül hagy"? Az alvás nem társas tevékenység, ha a szobában mászkálna, kávézna és ezzel felkeltene, akkor az lenne a bajod. Igazából azt tartom a legnagyobb bunkóságnak részedről, hogy annak ellenére is átmész a párodhoz, hogy nem bírod elviselni a nagymamáját. Oké, nem kell mindenkit szeretni, de (gondolom) ugyanúgy a nagymama lakása is, vagy legalábbis ő is ott él, te csak vendég vagy, nem tudom, honnan veszed a bátorságot ahhoz, hogy mások lakásában dirigálj.
2019. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A fő probléma itt csak az hogy nem szereted a nagyijá! Ezért zavar az hogy kimegy! Mert nem az zavar hogy egyedül hagy hanem hogy ott a nagyijával beszélget!

A parodnak igaz van és jogosan vetette fel a választást mert valószínűleg ő is észrevette hogy mi a szandekod!!!

2019. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Azta de durva...És téged csak úk ott hagy? Tök egyedül?! Nem találok szavakat. Van képe a nagyijával reggel meginni egy kv-t, nem hogy nézné a reggeli pirkadatban a lehelletedet ahogy ki meg be fújod a levegőt.
2019. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az alapján, amit írsz, rosszindulatú vagy, ebben a témában legalábbis biztosan. Magadon kellene elgondolkodnod. Kint marad a konyhában és ez neked "nem esik jól". Atyaég. Hát neki meg jól esik. Ez arra utal, hogy téged abszolút nem érdekel, őneki mi esik jól és miért, csak a te szeszélyeid ki legyenek szolgálva. Azon csodálkozom, hogy még nem dobott ki.
2019. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%
Szeretnéd, hogy megkávéztassalak?
2019. dec. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Naaa... És az ilyen nők bezzeg nincsenek évekig egyedül, kutyának sem kellve.

Kérdező, ennél nagyobb problémád sose legyen a pároddal és a kapcsolatotokkal! Ha minden rendben, szerintem ezen nincs mit pörögni...

2019. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi az érdekes? Te nem szereted a párodat, sem a családját, csak birtokolni akarod.

Én pont fordítva csinálom, ha a párom családjánál vagyunk. Mivel korábban ébredek, megyek megfőzöm a kv-t és kiülök a nappaliba beszélgetek, amíg felébred a párom, a családja is szeret engem és jókat tudunk beszélgetni.

2019. dec. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!