Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hagynátok, hogy a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hagynátok, hogy a barátnőtök felvegye az exférjétől kapott jegygyűrűt a holnapi szilveszteri partiba, ahová egyedül megy, mondván: " ne nyomuljanak rá a pasik"?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Mi ez a baromság? Tényleg egyre hülyébbek az emberek...

Gondolod, hogy aki "nyomul" azt érdekli a gyűrű?

Esetleg az exférj nem lesz ott azon a bulin? :D

2019. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem lesz ott a férj a bulin, nem is tartják a kapcsolatot, meg a pasinak már új nője van jó ideje. Tőlem még nem kapott gyűrűt, mert nem olyan rég ismerjük egymást. Igazából csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy ti hogy reagálnátok rá? Én kiakadtam totál :D
2019. dec. 30. 17:41
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
Aki nem volt képes arra, hogy egy nyamvadt gyűrűt vegyen, az ne problémázzon azon, mit vesz fel a párja....
2019. dec. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Persze, hogy hagynám. Az újévi fogadalmam meg az lenne, hogy kizárnám az életemből :D
2019. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
31%

Nem értem eleve hogy van meg a gyűrű,ha már szétmentek......

Milyen kamu duma ez....?

2019. dec. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
"Csak az foglalt, akin fekszik valaki." A szilveszter (sem) ismerkedési parti, 1-2 embert gond nélkül ignorálhat. Semmi szüksége ilyesmire, a pasik nem fogják a kezét nézni! (Mondom ezt nőként.)
2019. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Én elég sok mindenen kiakadok, de ez szerintem nem nagy dolog. Lehet hogy azt mondaná te vagy a vőlegénye. Lehet valaki előtt fel akar vágni azzal, hogy jegyesek vagytok. Nem tudom mennyire szokás megtartani ex férjtől a jeggyűrűt, de most az a gond, hogy tőle van? Gondolom azért nem hordja sehova máshova. Ha meg nem is tartja az exszel a kapcsolatot, akkor mi okod van féltékenykedni?
2019. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyűrű tartja vissza a nyomulókat, hanem a csaj viselkedése.
2019. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ez valami felhívás arra, hogy vegyél gyorsan te egy gyűrűt. Egyébként meg menjen apáca ruhában.
2019. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Én sem értem miért kellett megtartani azt a r.ohadt gyűrű az exférjétől.

Amúgy nagyon csinos nő, 5 percre magára hagyom egy parkban és rögtön rá is röppennek a pasik. Szóval egy olyan buli, ahova elmegy 5 szingli nő... hát nincs kétségem afelől, hogy mennyi pasi fog izomból rástartolni.

2019. dec. 30. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!