Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnál egy olyan férfivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnál egy olyan férfivel aki mindig jó körülmények között élt, de szerinte ez nem fontos?

Figyelt kérdés

Röviden: Mindig jó körülmények között élt anyagi biztonságban a szüleinek köszönhetően. Mondjuk, felső-középosztálybeli budai létforma. Autóval járt, mindig volt pénz mindenre igy soha nem féltek mi lesz hónap végén. Megtakarítás, ingatlanok. Lehetősége volt tanulni, kapott lakást és autót.

Szerinte ez nem fontos és igazából nincs ennek jelentősége. De teljesen más a nulláról kezdeni az életet szülői segitség nélkül, havi átlagfizetésből. autó és lakás nélkül.

Két ennyire különböző ember kapcsolatának van jövője?


2019. dec. 30. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Én is hasonló körülmények között nőttem fel, és egyáltalán nem fontos nekem sem, lány vagyok. A párom egyszerűbb körülmények közt nőtt fel, és egyszerű munkája van. Nem számít, nagyon szeretjük egymást.
2019. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy irigy és nem vagy lenéző, akkor szerintem lehet. + még tanulhattok is egymástól.
2019. dec. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem számít neked, mert te a másik oldalon vagy: ott akik megkaptak mindent.

De aki nehézségek nőtt fel és azt latja hogy a másiknak 25 évesen 7 milliós autót vettek ami nektek soha nem volt és nem is lesz enyhén szólva is rosszul esne.

Ha minidg a megállóban várnád a buszt a hidegben, egy rossz lakásban laknál a szüleiddel és hónapról hónapra élnél.

Ha mondjuk nem lenne meg mindened akkor is veled lenne a párod? Esetleg fordított esetben? Ezen elgondolkoztál valaha?

2019. dec. 30. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ne abból indulj ki, hogy mindenki anyagias és hátsó szándékú.
2019. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pénzem, mégse félek, mi lesz hónap végén. Erre varrjál gombot.
2019. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem értem. Az jött le nekem, hogy az a bajod, hogy a pasid jól élt mindig is, míg neked nehezebb volt. Őt nem érdekli, hogy neked kisebb a vagyonod és veled akar lenni. De téged zavar, hogy neki több van. Ez nem szokványos... Ha ez egy komoly kapcsolat lesz, házasság meg minden, onnantól együtt építitek az életeteket, nem?

Nem tudom mit tennék, a barátommal azonos társadalmi szinten vagyunk...


Igazából tökmindegy az ok. Ha nem érzed jól magad a kapcsolatban/nem látod a jövőjét, minek maradsz benne?

2019. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Közös jövő? Nem említettem sehol hogy én is az ő színvonalán fogok élni. Szerinte ezek nem fontosak igy számomra marad a jelenlegi életforma, míg ő éli az életét a saját színvonalán
2019. dec. 30. 22:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen parom. Soha nem segitett es tamogatott semmiben. Söt kritizalt akkor is mikor karriert kezdtem epitgetni. Folyamatosan azt ereztette hogy ö több nalam. Lenezett pl olyanok miatt hogy a szüleim segitettek es nem forditva.

Külön kassza nala alap volt.


Neha még viccelödtem is ezen ha gyerekünk lenne félmillàs babakocsiban tolhatnàm meg lyukas cipöben(mert a gyereknek jar minden, magamat meg tartsam fenn gyedböl gyesböl). Hàt erre sem bujt ki belöle a csaladfenntarto.csak en lettem megint a szànalom.

2019. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a gond kérdező, hogy itt oldalazol. Én is arról az oldalról jövök, ahonnan a barátod. Aztán 13 évvel ezelőtt a feje tetejére állt az életem és rá 3 évvel már a te oldaladon találtam magam. Elvesztettem mindent. Most vagyok 33. 29 éves koromtól sikerült úgy ahogy visszakapaszkodnom valamennyire. Azért csak valamennyire, mert baromi sok dologról kiderült, hogy egyáltalán nem fontos, nem is hiányzott. Így már elhiszed, ha így mondják neked?

Inkább csak kipróbálnád szerintem, mert nem volt még alkalmad.

2019. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem baj, ha a férfi jobb anyagi körülmények közül jön.
2019. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!