Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotok családja mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok családja mennyire befolyásolt abban, hogy együtt maradtok-e hosszú távon?

Figyelt kérdés
Tehát aki nem jött ki a párja rokonaival, az szakított-e emiatt, vagy pont ellenkezőleg attól lett erős a kapcsolat, hogy az ő negatív megjegyzéseiket sikerült megcáfolni?

2019. dec. 30. 22:36
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nálunk az elején a családom ellenünk volt. És azért tudtunk minden feszkó és ármány ellenére együtt maradni, mert megtanultam kizárni a családom pusmogását a gondolataimból. Azóta beletörődtek.
2019. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miattuk lett vege.

Az anyos szerint a csaladalapitas a ffi lehuzasa, inkabb maradjon otthon a fia es haza adja a pénzét es max költözzem en oda es legyek nekik (ilyeneknek) kiszolgàltatva persze.(isten hàta mögött élnek ahol iskola sincs)

A pàrom (exem) anyujàt vàlasztja, vele maradt 30 felett. Szerintem lesz abbol 40 is. Résztvétem a kövi pàrjànak.

2019. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit befolyásol a családja, hiszen nem lesz vége a velük való kapcsolatnak és ott ahol a szülők ellenzik, ott egy darabig működik a dac de azért a szülő ellenérzése - ami akár még jogos is lehet, ahogy utólag ki is szokott derülni sokszor- nincs jó hatással az egészre.

Másrészt a túl szívélyes rokonok,akik majd egyengetni akarják a pár útját, hát ők sem biztos, hogy a kívánt hatást váltják ki.

2019. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha azon múlt volna, két hónap után szétmegyünk. :D Az anyja egy önző tetű, aki mindent sajnál a gyerekétől és csak zsarnokoskodik. Engem is be akart fenyíteni, csak keményebb fából faragtak, mint a párom exeit. Addig fajult a vita, amíg minden infót, ami felgyűlt bennem ezidő alatt, összecsomagoltam neki egybe és rázúdítottam. Hogy milyen anya, hogy képzeli, hogy ezután még engem meg a szüleimet veszi elő, felhoztam az összes dolgot a múltból, amit a fia nekem sírt el és színtiszta rosszindulatról meg önzőségről árulkodtak, aztán elküldtem a bús p...ba. Ő kezdte, ő jött oda pattogni meg vádaskodni, hogy azért lakok a fiával és azért zavar, hogy a nyakunkra jár okoskodni, mert a vagyonára pályázok (ironikus ez úgy, hogy nekem legalább van a nevemen valami, a fia nevén pedig úgy sincs, hogy bőven megtehetné, mitöbb, jobban járna, hogy valaki gondozza az egyik lakást a háromból), de én voltam az, aki befejezte és vállalta, hogy ezzel örökre elintézi, hogy ne legyen jó a kapcsolat vele...


Aznap pakoltam és mentem, nem érdekelt senki, az én életemet ne csessze tönkre senkinek a demens anyja. Eddig minden anyósjelöltemmel jól kijöttem, nem hiszem, hogy annyira rossz lennék... Neki voltam rossz, menekültem is. A fián múlt, hogy ki mellett érzi jól magát és kit választ. Végül utánam jött, két bőrönddel. Valahol ő is ki akart ebből szabadulni. Egy ideig unszoltam, hogy beszéljék meg, de azt mondta, elégszer eljátszották ezt korábban és nem tud neki parancsolni sehogy, csak tisztes távolságból.


Nekünk ettől lett erősebb a kapcsolat egymással is és az apjával is, illetve utána anyukám nagyon a szárnya alá vette, szóval mondhatni, vele is. De ehhez ő is kellett. Ha rajtam múlik, vele vagy nélküle, de elhúztam onnan mindenképp. Bevallom, én voltam az, aki nem tartott volna ki abban a helyzetben mindenáron a párja mellett, de egyszerűen nem bírtam elfogadni, ami a csomagban járt a párom mellé.

2019. dec. 31. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!