Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most tényleg nem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most tényleg nem kellett volna, vagy csak a barátnőm túlérzékeny?

Figyelt kérdés

Tudjátok tegnap volt a barátnőm szülinapja és ő inkább az a visszafogottabb, csendesebb lány, persze nem az a depis fajta, inkább cserfes lány de mégsem az a bulizós, szóval otthon tartotta a szülinapját ahogy szokta és ma pedig nálam a lakáson.

Viszont nagyon sírós is egyben és azt tudni kell rólam, hogy - nem tudom miért - de beindít amikor sír egy lány, és azt mondtam neki, hogy elfelejtettem a szülinapját (holott amúgy nem) és hogy sajnálom, de teljesen kiment a fejemből a munka miatt (szintén nem). Persze még előtte szegény először letámadott szokása szerint, persze nem szexuális értelemben hanem a nyakamba ugrott puszilgatott és mondta, hogy "szeretlek", mondom én is téged, de aztán ugye egyből várta is volna, hogy felköszöntsem (vagyis gondolom), és akkor mondtam neki amit az előbb is írtam, hogy elfelejtettem. Sírni kezdett én meg ugye nem akartam egyből azt mondani, hogy csak vicceltem mert mondom valamiért felizgatott azzal, hogy elkezdett sírni, és ott sírt az ágyon a kis plüssállata mellett, és kérdezi könnyes szemmel, hogy tényleg elfelejtettem? Én meg még mindig nem akartam megmondani, így azt mondtam, hogy igen, és nagyon összezuhant (ugye írtam, hogy nagyon tényleg nagyon érzékeny) na akkor abban a pillanatban megsajnáltam és mondtam neki, hogy csak vicceltem, de azután meg nem hitte el.

Utána pár órával lenyugodott aztán végül is felköszöntöttem, de aztán este tv nézés közben eszembe jutott ahogy sírt és (ne kérdezzétek miért, tényleg nem tudom) azt mondtam neki csak így hirtelen, hogy mi lenne ha bevennénk még egy lányt (jó ez már szexuális jellegű utalás volt, persze csak viccből), erre csak nézett először szerintem fel sem fogta, hogy mit mondtam aztán mondta kicsit mosolygósan, hogy "biztos hogy nem", egyébként nagyon féltékeny is és mondom "tudod van az a szőke barátnőd nem hívod át biztos benne lenne" és szegény már láttam rajta, hogy könnyesen mondja hogy fejezzem már be, nem hív át senkit és hogy miért csinálom ezt vele, mondtam hogy csak vicceltem de nagyon besértődött és egyszerűen azóta nem szól hozzám, nagyon maga alatt van és hiába mondom neki, hogy poén mintha meg sem hallaná, azt már nem is merem neki elmondani, hogy felizgat mikor sír, tehát nem csak ő mint lány/nő izgat fel, hanem tényleg amikor egy nő sír azt nagyon szeretem, de nem fogom még ezzel is letámadni, mert legszívesebben akkor is együtt lennék vele (tehát szexre gondolok) amikor sír, de tudom, hogy ő akkor egy cseppet sem kívánja. Most mivel engeszteljem ki? Nem hiszi el, hogy csak vicc az egész és hogy se áthívni nem akarok senkit, se azt hogy a szülinapját sem felejtettem amúgy el. A szilveszter miatt is jó lenne ha tudnék kezdeni vele valamit, mert bánom is meg nem is. Most ilyenkor mi legyen? Ilyen szakítós meg hasonló hülyeségeket légyszíves ne írjatok. Köszi.



2019. dec. 31. 00:10
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
A barátnőm 20 éves én 24 ha ez számít valamit.
2019. dec. 31. 00:11
 2/38 anonim ***** válasza:
97%

Te nem vagy normális

Szegény barátnődet sajnálom a legjobban hogy egy idiótával kell hogy együtt legyen

2019. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%

Kezd el sírni ezen az egészen. Közben gondold azt, hogy ez egy női sírás. Kicsapod rá.


Ezt eléggé túltoltad.

2019. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
95%

Hat jo nagy bunko vagy! Tudtad, hogy erzekeny es ennek ellenere a lelkebe tapostal!


Aztan..nem erted be a hulyeseggel es meg nagyobb baromsagot talaltal ki! Komolyan mar! Ne viselkedj ugy, mint egy tini!


A lany helyeben szivesebben toltenem egyedul a holnapot, mint egy ilyen erzeketlen tahoval mint te!

Jah, csak azert akarsz bekulni, hogy ne erezd cikinek, hogy egyedul gubbasztasz Szilveszterkor..az, hogy megbantottad lenyegtelen...Amugy eleg beteges, hogy mas fajdalmatol felizgulsz.


Lapatra tennelek az tuti, aztan mehetnel is ahhoz a harmadikhoz az idiota vicceiddel egyutt!!!

2019. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Te nem a tegnapi análmarci vagy, aki megujjazta a barátnője seggét miközben ült?
2019. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen poénokkal hamar tönkre lehet vágni egy kapcsolatot. Hajrá! Talán már meg is történt.
2019. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk színt vallhatnál, hogy arra kattansz szexuálisan, ha sír (meg lehetne oldani úgy is, hogy ne bántsd, nem csak bánatában sír az ember). De így, hogy ilyen szemét módon játszmázol, inkább tarkón kéne lőni. (Téged, nem őt.) Tudod miért? Mert helyrehozhatatlanul el fogod ezzel cseszni, aztán majd más takaríthatja a mocskodat.
2019. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
utolsó 1. Nem 2. Azt úgy hogy lehet 3. Válaszolnál normálisan is végre?
2019. dec. 31. 00:38
 9/38 A kérdező kommentje:
bocsánat a 4. hozzászólónak ment volna
2019. dec. 31. 00:38
 10/38 anonim ***** válasza:
96%

Csak a felét volt türelmem és idegzetem végig olvasni.. Te ritka idióta vagy, sajnálom... Aki ilyenre gerjed, nagyon közel áll a pszichopatahoz.


Azt nem értem, ilyen embereknek hogy lehet barátnője? Egyáltalán mit szeret benned ez a szegény lány...?

2019. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!