Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom szeret de eltaszít magától?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt, nagyon szerettük egymást, látszott rajta hogy oda van értem. Aztán egy hete egyszercsak hirtelen a semmiből szakított velem. Azzal indokolta hogy az exevel nagyon nehezen viselte a szakítást és ő nem érzi úgy, hogy neki most kell egy komoly párkapcsolat, ő jól van egyedül. Ezt tényleg komolyan gondolta, azóta nem is keresett.

Mi tevő legyek? Nem akarom csak így elengedni hiszen szeret, és én is őt, de van tartásom nem fogok neki könyörögni hogy maradjon velem.



2019. dec. 31. 11:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem szeret. Aki szeret az nem dob ki.
2019. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret. Nem akar veled lenni.
2019. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, másfél hónap pont arra volt neki elég, hogy rájöjjön, nem szeret és nem akar veled lenni. Fogadd el és lépj túl, ne áltasd magad, hogy bármit is érez irántad, mert csak elnyújtod a szenvedést. Ha szeretne, akkor nem lenne inkább egyedül, mint veled, ennyire egyszerű az egész.
2019. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy én naív vagyok. DE, aki szereti a másikat, az nem szakít vele, hanem mindent megtesz, hogy a párjának maradjon.
2019. dec. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés idő telt el közted és az exe között akkor lehet benne valami. De az is lehet hogy nem szeret és simán csak meg akar szabadulni tőled. Szerintem engedd el, ebből már akkor se sülne ki semmi jó ha mégis összejönnétek megint, tapasztalatból mondom.
2019. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy fogalmazott hogy engem is próbál megvédeni.
2019. dec. 31. 11:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyanezt csinaltam ősszel. Szakítás utan eleg hamar összejöttem egy lánnyal, aztan rájöttem hogy ez nagyon elhamarkodott volt mert nagyon sok dolgot meg nem dolgoztam fel. Szoval vele is szakitottam pedig szerettem.
2019. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezért kell mindig időt hagyni magadnak mielőtt újra randizni kezdesz. Én is jártam már így, csak nő mondta ugyanezt. Bár utána megint összejöttünk kis időre, de az se végződött jól, ezért mondom hogy jobb ha egy ilyen után inkább elengeded. Ha akar akkor úgyis megtalál és felveheti veled a kapcsolatot, ha nem akkor meg nem.


Nem jó ennek a szopóvégén lenni, mindegy hogy nő vagy e vagy férfi. Ezért kéne hogy az emberek jobban ismerjék magukat és tudják hogy mennyi időre van szükségük egy szakítás után.

2019. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne áltasd már magad. Ha szeretne nem az exén járna az agya és veled akarna lenni...
2019. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem szeret. Inkább pont arra jött rá, hogy túl hamar ugrott bele egy másik kapcsolatba,mèg nincs túl az exèn.

Nem tudsz mást tenni, mint elfogadni ès tovább lèpni.

2019. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!