Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nem rég költöztünk össze, 6 hónapja vagyunk együtt, viszont van egy régi nagyon jó barátja, akivel folyton írogat és mint kiderült közös ismerősök által barátnőm próbálkozott is nála és ráadásul előttem 1 hónappal, de a srácnak nem kellett, 9 éve barátok, nagyon zavar ez a gondolat, hogy barátnőm próbálkozott nála. Mióta velem van, azota nem találkoztak, de most találkozni fognak és piszkosul fáj miatta a gyomrom, hogy mi lesz, alapból nagyon közvetlenül beszélnek egymással, sziveznek, lelkiznek ...stb

Mit tegyek? Nektek mik a tapasztalataitok ilyen téren?

Nyeljem le és ne törődjek vele? Vagy mondjam neki, hogy megtudtam, hogy mit akart tőle és ne engedjem el?



2019. dec. 31. 12:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 23 évesek vagyunk
2019. dec. 31. 13:01
 2/5 Noren1989 ***** válasza:

Hát barátom,


a-verzió, fogod, elmondod a barátnődnek, hogy ez téged zavar. Ha mákod van, megnyugtat, ha nem akkor egy féltékeny faxnak titulál és otthagy.


B-verzió, lenyeled szépen, megbízol a barátnődben /xd/ és megpróbálsz lazulni.

2019. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azonnal állj a Sarkadra és mond meg neki, h sérti a férfi méltóságod ez a groteszk helyzet! Én a helyedben mindent kockára tennék és össze csomagolnam a cuccom és amikor meg kérdezi h mit csinálsz? Elmondod neki h megkímélted ettől magad!

Jó ha tudja h egy olyan férfival van aki nem fogja erőltetni a kapcsolatot ha valami nem úgy megy ahogy az mindkettőtöknek jó legyen!

2019. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem alaptalan a félelmed. Szigorúan a leírásból kiindulva te csak amolyan pótlék voltál neki, ha ló nincs szamár is jó. Én szerintem abba a másik srácba szerelmes,próbáld meg lazán kezelni a dolgot,hisz még csak 23 éves vagy. A legjobb lenne ha te is letudnál akasztani valami csajt, akivel te is irogathatsz, találkozhatsz. Aztán a végén is elkondolkoznék már.
2019. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy csak pótlék vagy :(
2019. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!