Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lejáratom a páromat azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejáratom a páromat azzal, hogy nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én soha nem iszom alkoholt, egyetlen pohárka pezsgőt vagy bort sem, egyetlen felest sem, hiába kínálgatnak akár 10x is, nemet mondok. A páromat annyira nem érdekelte az elején, de egy ideje mondogatja, hogy a barátai és a családja előtt nagyon ciki, mert a barátai őt röhögik ki, hogy mennyire kínos, amikor mindenki iszik, én meg ott vagyok színjózanul, a családja előtt meg még nagyobb szégyen, mert hagyomány- és hungarikumtisztelők, borvidéken élnek, megsértem őket. Állítólag a szülei és a testvére is neki mondják, hogy mennyire furcsa vagyok, és tiszteletlenség, hogy ha már kitöltik, akkor sem vagyok képes meginni, simán otthagyom (mondtam, NEM, KÖSZÖNÖM). Ma már előre szenved a szilveszter miatt, már most szigorúan kéreget, hogy legalább kicsit pezsgőzzek, mert megint ott lesz a testvére.

Én egyáltalán nem érzem azt, hogy én lejáratnék ezzel bárkit is, és én sem erőltetem másokra az én akaratomat, nem tukmálok másra olyan dolgokat, amiket ők nem szeretnek. Akkor minek ez a felhajtás?


2019. dec. 31. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek vagy ilyen h..lyével, de úgy őszintén? Ebben nincs semmi lejáratás, se tiszteletlenség.

Egyébként se kell kiönteni a piát, hanem illik előbb megkérdezni, hogy miből kérsz, és ha választottál, akkor tölteni.

Eszedbe nem jusson inni, csak ha te akarod, senki más kedvéért. Ne érezd magad ezért rosszul. Ők a cikik, hogy ilyen a felfogásuk.

2019. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Macika86 válasza:
97%

Nem, nem és nem!


Nagyon helyes, ne is igyál! Soha ne érezd magad kényelmetlenül, mert nem csatlakozol egy társaságban a piáláshoz.

Csak így tovább!

2019. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Veled vagyok. Mondjuk remélem jogsid van azért :D
2019. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Vigyetek gyerekpezsgöt es te majd abbol iszol. Még poen is.

Nem kell ilyenböl problemat csinalni.


Parom speciel barati összejövetelekre kimondottan ezert visz mindig üditöket mert tudja hogy mindig csak alkohol van egyebkent. Még poenkodni is szokott ezzel velem negyszemközt hogy viszek magunknak is inni :)

2019. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

És te ezzel vagy?


Gratulálok!

2019. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretsz egy ilyen emberen, aki semmibe veszi, hogy neked mi a jó, mit szeretnél. Egyébként én is ezt szoktam csinálni, ha mondom, hogy nem kérem, de mégis kitöltik, akkor gondolom magamban, töltsd ki bammeg, akkor sem.fogom meginni. Ottmarad.

De most tényleg, nincs más pasi a földön??

2019. dec. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Azért ha komolyan gondoltad ezt a kérdést, a te fejedben is vannak gondok, minimum egy beteges kapcsoltfüggőség képében.

Nem elég, hogy százezres nagyságrendű az alkoholisták száma hazánkban, és több tízezer (százezer?) család mindennapjait teszi tönkre az alkohol, akkor tényleg azt kéne erőltetni, hogy még többen piáljanak?

Értem én, hogy "ez a szokás", de egy idióta szokás.

Egy kapcsolatnak meg többek között az elfogadás is az alapja. Nem erőltetünk rá a másikra olyasmit, amit nem szeretne. Aki ezt nem képes elfogadni, az nem a megfelelő partner. "Párod" meg egy balfék, amiért ezt képtelen megérteni és elfogadni. Főleg, hogy még adja is alájuk a lovat, ahelyett, hogy önálló felnőtt emberként megmondaná, hogy márpedig tessék tiszteletben tartani a döntésedet.

A minimum, hogy ilyen körülmények között én nem mennék el a közös "bulira", de az is 100%, hogy aki azt nem tudja elfogadni, hogy nem akarok egészségromboló italokat meginni, akkor nem sokáig nevezném a páromnak.

2019. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

7: Azért egy pohár pezsgő vagy konyakmeggy nem teszi tönkre a család életét. :) Ezt csak azért mondom, hogy a mérték sem mindegy. A lealjasodás nem hiszem, hogy szokás lenne, inkább f_szság - szerintem.


Egyébként át tudom érezni. Én sem iszom és nagyon sokan szeretnek tukmálni... nem értem miért nem lehet felfogni azt a nemet. :D Szvsz nem járatsz le vele senkit. Kitartást!

2019. dec. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez baromság. Nekem is volt olyan barátnőm, aki nem ivott, soha nem volt probléma belőle. Baráti társaságban jelenleg is van 2 haveromnak olyan párja, akik antialkoholisták, ezt normális ember fel tudja fogni.

Az már más lenne, ha hisztizne azon, hogy én megiszok pár felest a haverokkal, de itt nem erről van szó. Nehogy már valaki megsértődjön azon, hogy te nem akarsz alkoholt inni. Ezek agyhalottak.

2019. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem járatod le magadat, van önrendelkezési jogod.
2019. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!