Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Egyetemista koromban jöttem össze barátommal. Ekkor az esetek többségében ő fizetett, ha mentünk kajálni pl.Ez az időszak pár hónapig tartott.Elkezdtem dolgozni egy jó ideje és azóta mindent én fizetek kb.Éttermekben többször otthagytam 9000 forintokat.Ha elmentünk bárhova én fizettem a szórakozásunkat+benzint+kaját ha ettünk is.Elég sok pénzem elment már így.Ez az egész kb. 8 hónapja tart,hogy én fizetek mindent.Ő dolgozik de hitelei vannak(mostmar 3 összesen de nemsokára 2 marad) és elvileg emiatt nincs pénze sosem.Pár napja voltunk bevásárolni es ott beakart ülni kajálni és mondta h kér ezt azt és én erre ránéztem csúnyábban.Erre ő elviharzott a parkolóba és mondta hogy felfordult a gyomra tőlem!!! Hogy èn milyen ember vagyok, hogy sajnálom.De mostantól külön kasszán leszünk és én nem fizethetek neki semmit meg ő se fog nekem.Most őszintén azért mert valakinek párja van automatikusan kell mindent fizetni helyette,ha neki sosincs pénze?


22/L



2020. jan. 1. 05:56
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Ez a helyzet már tarthatatlan volt szerintem.Minden sz*rnak is elhordott.Meg azt kifelejtettem,hogy én kb. 2x hozzávágtam eddigi vitáink során,hogy mennyit költöttem már rá(nem pont így ,de ez volt a lényeg) és halálosan megvan sértődve rám emiatt.Pénzt is kért már tőlem kölcsön 50et és 25öt láttam az egészből vissza.Mondtam is neki hogy jó felejtsük el a többit.Most az van,hogy a pár nappal ezelőtti eset (amit fent említettem az írásom végén)óta bunkóbb velem meg haragszik rám.(szerintem nem jogosan).Nem azt mondom,hogy mindent a férfi fizessen, de ez azért már túlzás volt hogy mindent èn.Előző párom mal nem volt ilyen problèma, ő fizetett sok mindent engem csak néha-néha hagyott fizetni(ő kérése/akarata volt) de mindig kompenzàltam főzéssel és takarítással pl.Szóval pont ezért szokatlan nekem ez a mostani helyzet.
2020. jan. 1. 06:11
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem mindenki addig nyujtozkodjon amig a takaroja er, ha te odafigyelsz a penzugyeidre es o nem akkor az egy komoly gond. Jobb a kulon kassza ilyen esetben.
2020. jan. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
5%
ez egy általános probléma, többnyire fordított felállásban. De ugye a nőknek fizetni természetes:)
2020. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Ba pont ez az,hogy általános probléma csak fordított helyzetben inkàbb(bár én olvastam már jópár hasonló kérdést) és ismerősi körből is tudok 2 ilyen sztorit
2020. jan. 1. 07:56
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra, a pasid egy parazita, ha egyáltalán pasidnak lehet nevezni akinek "felfordul tőled a gyomra". Nem érzed azt hogy csak és kizárólag a pénzed miatt van veled? Mert nekem ez jön le az egészből.

Ha folytatni akarod vele a kapcsolatot, akkor azonnal zárj el minden pénzcsapot, és tartsa el magát. Hidd el, az hogy neki pénzgondjai vannak, azt nem neked kell etetéssel megoldanod, csak ő ezt szépen elhiteti veled.

Normális kapcsolazban egyszer-egyszer kisegíti az ember a párját, én is fizettem már komplett vacsorákat, a bevásárlásokról nem is beszélve, de a párod konkrétan etetteti magát non stop, ami valljuk be, egyáltalán nem férfias viselkedés, és nincs benne az a férfias igény sem magával szemben, hogy letegyen valamit a közös asztalra.

2020. jan. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Selyemfiú.
2020. jan. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Pár napja elvannak zárva a pénzcsapok.Azóta morcos,bunkóbb.Mondta,hogy legyen így mert nekem rosszabb érzés tartoznia(anyjaektol is szokott kérni) meg hogy ő észrevette hogy pàrszor vágtam pofàkat(nem szívesen fizettem) hàt basszus az elején szívesen fizet az ember de az ezredik,x-edik alkalom utàn rohadtul nem.Nem szándékosan vágtam a pofát egyébként(én nem éreztem magamon) de neki feltűnt.Volt hogy megkértek szülei egy szívességre.A kis tesóit vittük el valami sportrendezvényre.Messze volt a hely kicsit és sokat fogyaszt az autóm.Megkértem fizesse a benzint(sose kérek ilyet amúgy) Utàna 2 óràig nyàvogott miatta kb.
2020. jan. 1. 08:06
 8/46 A kérdező kommentje:

Amúgy ennek a kölcsönkérésnek is azért nem örültem,mert tudtam úgyse làtom vissza majd a teljes összeget.(50 ezret) Ekkor viszont tényleg vágtam a pofákat ezt elismerem. A benzin is nagyon zavar,hogy nem ajánlaná fel soha magától,hogy adjon bele.Elvégre ha megyünk valahova együtt kirándulni vagy őt viszem el valahova amire megkért(szívességből) akkor azért legalább nèha illene,de ő soha nem ajánlotta fel pedig sok ilyen eset volt.

Egyik baràtnőmmel meg a párjàval beszélgettem az autókról.Mondta a barátnőm párja idézem:Nagyon sokba van az autónk mert sokat fogyaszt,de egyszerűbb így,hogy ketten fizetjük a benzint.

És ekkor elgondolkoztam na én meg csak egyedül fizettem mindig is.....

2020. jan. 1. 08:20
 9/46 A kérdező kommentje:
Még egy utolsót írnék le és nem rabolom az időtöket tovàbb,mert annyi sztori van.Az előző barátnőjével 4 évig volt együtt és közös kasszàn voltak+együtt is laktak.Barátom nem dolgozott akkoriban fél évig mikor összeköltöztek és a csaj meg igen és a csaj nevére vettek fel hitelt a lakáshoz.A csaj kirakta a szűrét a lakásból.Barátom nevén akkoriban nemvolt soha hitel.Feltűnt nekem,hogy a szakítás utàn adósodott el és vett fel hiteleket (3 van most).Ergó nekem az jön le hogy a csaj kicsit eltartotta(jobban keresett is mint barátom)
2020. jan. 1. 08:30
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát, érdekes, és neked nem tűnik fel valami,
2020. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!