Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri feladni a szerelemért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri feladni a szerelemért?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja szakítottam a pasimmal, akivel 8 évig jártunk együtt, egy másik srácért, akivel, amíg tartott a kapcsolatunk, már akkor randiztam, és fülig beleszerettem. Ahogy szakítottam miatta a pasimmal, rögtön össze is jöttünk, azóta is együtt vagyunk, nagyon szerelmesek vagyunk egymásba, de az exem folyton hív/ír, hogy ezek után is menjek hozzá vissza. Mégis nagyon nehéz döntenem, mert az egyik mérlegen a szerelem van, a másikon pedig a jó megélhetés, végre saját lakás stb..

2020. jan. 2. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Aztán, ha esetleg visszafogad, nem repülsz el tőle ismét, vándormadár módjára? Ha már 8 évig együtt voltatok (tehát nem vagy érzelmekben még éretlen, fellángolós tini) és ez alatt az idő alatt is randiztál mással, ennek tudatában az én szememben labilis jellem vagy, akitől én óvakodnék. De ez én vagyok és nem az exed.

Amit jóindulattal, segíteni akarással, javaslok: tégy rendet az érzelmeidben és dönts, de ez a döntés végleges legyen. Arra is számíts, hogy ha visszamész az exedhez (nem ismerem a jellemét), de egy vita során (ami természetesen minden kapcsolatban fennáll és biztos, hogy előfordul), a mostani távozásodat a fejedhez vág/hat/ja, szemedre vetheti... Rajtad (is) múlik, hogy ez nn így legyen!

Ffi.

2020. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Anyagias liba vagy. Akkor 8 évig csak azért voltál az exszel, mert gazdag volt? Ha ez neked elég lett volna, akkor nem választottad volna a jelenlegit.

A szerelem fontosabb, mint az anyagiak.

2020. jan. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

"mert az egyik mérlegen a szerelem van, a másikon pedig a jó megélhetés, végre saját lakás stb"


Közhely,de van igazság benne. A pènz nem boldogít.

2020. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem vili, hogy az exszel való szerelmi kapcsolattól hogyan lesz saját lakásod.
2020. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az exem amikor vett egy lakást, hogy ott lakunk közösen, én akkor hagytam el, amikor már be kelett volna költöznöm.
2020. jan. 2. 11:10
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

5: Értem, de az nem a sajátod.

Saját lakás az, amikor a Földhivatalban 1/1 tulajdonodban van.

Ráadásul ebben nem is lakhatsz egyedül...

2020. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az az éxed saját lakása. Nem a tièd, ès mèg csak nem is közös. Pusztán csak lakhelyed amíg együtt vagytok.
2020. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval beletenni a segged a kész jó f**aszba....akivel csak akkor leszel boldog ha lesznek utazások meg vásárlások....vagy dolgozni kell mindenért és tenni azért, hogy legyen valami?


Igazad van ülj vissza a kész meleg kényelmes f**aszra :)

2020. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

" másikon pedig a jó megélhetés, végre saját lakás stb..

"


Olyannal,akibe nem vagy szerelmes, minek költöznél össze ?

Újra, továbbra is. Na, egy kicsit sarkítottam, de szal lényeg, hogy te a másikkal akarsz élni, tehát akkor éljél a másikkal, a szerelmeddel, és ne menj vissza helyette az exedhez. Az exed itt csak egy pótléknak lenne jó, mert összejött a lakásotok, kihasználásnak konkrétan mégsem nevezném, hogy kihasználnád őt, hogy legyen saját lakásod, de azért na! Másik, amit mondanék, hogy ő nem a főnököd neked, most aszondja, hogy menjél vissza, akkor te rögtön visszamész, mintha ez a te munkád, a te feladatot, a te kötelezettséged, kötelességed lenne feléd? Nem úgy müxik, mondja (természetesen nem, megintcsak egy sarkos példa), ugorj be a kútba, akkor te beugrasz? Azért,mert ő azt mondja. Biztos szereted őt, meg tök jófej, hát, csak jelent valamit, ha már 8 évig együtt voltatok, de őt már nem szerelemből szereted, hanem barátként. Szóval éljétek meg szerintem nyugodtan a lángolást az új úriemberrel. És akkor az tök jó lesz, az ő lelkét is majd leápolja valaki új, ne legyen bűntudatod miatta. Ha 8 évig együtt voltatok, biztosan szerethető ember, találni fog magának valaki mást, ne féltsed, ne aggódj miatta, meg lesz ő a saját talpán megállik ügyesen. :) Ne aggódj miatta, majd a mostani szerelmeddel is lesz ház, meg ilyesmi. :):)

2020. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mekkora szerelem lehet ez a mostani... Remélem, hamar kapcsol a mostani barátod.
2020. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!