Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha szex kb.3 havonta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha szex kb.3 havonta van egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt a párommal.

Kisebb nagyobb viták előfordulnak,mint mindenhol de sikerül őket megbeszélni. Jól kijövünk, egy probléma van az pedig a szex.

Sose volt nagyon aktív ilyen téren a párom a kapcsolat elején sem, volt hogy hetente-kéthetente volt csak. De szeretem és elfogadtam.

De már mostanában, főleg amióta gyerek van, (3 éves) Azóta általában csak 2-3 havonta van.

Ezt én kevésnek találom, hisz még fiatalok vagyunk, 32-37.


2020. jan. 2. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha mindkét félnek megfelel, normális. Itt neked nem felelt meg, és megoldottátok egy gyerekkel. Ja nem. 🤦🏼‍♀️
2020. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez messze nem lenne elég.
2020. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy többször beszéltem már vele erről, hogy van e valami gond, vagy én nem tetszek neki, de mindig azt mondja hogy szeret, továbbra is velem akar lenni, velem képzeli el a jövőt, csak sokszor fáradt.

Gyereknèl is segít, nincs vele gond apakènt.

Én próbálok megèrtő lenni, hisz mindenkinek lehetnek ilyen időszakai, hogy munka miatt fáradt,stb.

De nem javul a helyzet

2020. jan. 2. 15:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljetek róla, ha szerinted kevés, akkor nem normális. Próbálkozás/elutasítás van?
2020. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, ha mindketten így gondoljátok. Ha neked kevés, akkor ez gond, mert kívülről fogod keresni előbb-utóbb a megoldást.
2020. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%

Házasságban, 8 év után, gyerekkel, 30+ évesen?

SOK más párnál ilyenkor már évi 1-2 sincs!

2020. jan. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hasonló volt a pasim...

közös gyerek majd 3-4 havonta egy gyors menet

egy vitakor azt mondtam h akkor megoldom magamnak - rávágta h oké - 3 évig volt szeretőm :)

így bírtam ki a 8 év végét majd kivágtam egyik napról a másikra


jaham a pasi 10évvel volt fiatalabb mint én !

2020. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont!


Ha a szexen kívül minden jó, akkor érdemes szeretőt tartani.

Így megvan a szex, és a család is egyben marad.

2020. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így vagyok én is, ugyanilyen korúak vagyunk, 2 gyerekkel, csak sokkal hosszabb ideje nincs szex. Nekem is ilyen volt a kezdetektől, de abba a hibába estem, mint sok nő, azt gondoltam, hogy majd miattam megváltozik. Aztán azt gondoltam, hogy elég lesz ez nekem is, hiszen egyébként minden jó. Csak ez az évek során annyira rányomta mindenre a bélyegét, hogy most már elviselni is nehezen bírom őt.
2020. jan. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül a szex a gond, azt mástól fogod megkapni előbb vagy utóbb. Emiatt nem kell szétmennetek. Viszont a harmincas éveidben vagy és ezt ne úgy töltsd ki, hogy sóvárogsz a szex után.
2020. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!