Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden, de tömören felvázolni a helyzetet. Sokáig egyedülálló voltam, azonban nemrégiben megismertem egy nagyon szimpatikus hölgyet. Nme vagyunk együtt régóta, de már határozott elképzelése van a jövőre nézve.


Amit tudni kell rólam, van saját házam, édesanyám velem él. Külön házban lakunk, amikor ideköltözött hozzám édesapám halálát követően, építettem neki egy teljesen külön kis házat a telek másik végén. Ez a páromat roppantul zavarja, mármint hogy egy telken élünk, holott anyuka abszolút nem szól bele az életembe, át se mászkál hozzám.


Na most a párom foggal körömmel ragaszkodik ahhoz, hogy adjam el a házamat, és vegyünk valahol egy közös ingatlant. Én ebbe nem mentem bele, és ez valószínűleg a kapcsolat végét fogja jelenteni.


Ti mit tennétek ebben a helyzetben?



2020. jan. 2. 20:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%

A párod egy önző picha. Zsarol, hogy válassz közötte és édesanyád között, holott anyukád régebben veled van, mint ő, és anyukád akkor is ott lesz, amikor ez a picha már a fasorban sem lesz.

Add rá a kabátot!

Ingatlant pedig nehogy vegyél most, mert most tetőznek az árak!

2020. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Azt hozzá kell még tennem, hogy az ingatlan abszolút teher mentes. Anyukának van egy betegsége, ami nem jelentősen, de rontja az életminőségét. Én személy szerint úgy gondolom, inkorrekt dolog lenne egyedül hagyni, nincs semmi rokonságunk már. Neki csak egy kérése van, hogy "tűrjem meg", szebb szavakat nem találtam rá, nem szól bele a mindennapi életembe.
2020. jan. 2. 20:53
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Van az a mondás, ahova az anyós papucsban át tud menni, nem egészséges távolság. Vagy valami ilyesmi.


Lehet korábbi rossz tapasztalata van ezzel kapcsolatban. Nehéz okosat mondani, mert mindkettőtöknek igaza van valahol. Gondolom attól tart, hogy anyucipicikicsifia vagy, és sosem fogsz mellette kiállni. Ugyanakkor, hogy jön ő ahhoz, hogy eladassa a házad. Az újnak gondolom ő állná a felét, ugye? Téged is megértelek, mert gondolom nem azért költöztetek egy telekre, hogy később magára hagyd.


Én magamhoz költöztetném a nőt, aztán meglátjuk mi sül ki belőle. De a házat nem adnám el, az biztos.

2020. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Undorito a parod! En kozolnem vele, hogy szerinted is koltozni kell : neki!
2020. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Mivel nem egy háztartásban éltek így teljesen oké,hogy anyukad ott él,olyan mintha szomszédod lenne.

Ne hagyd anyukád, ő nevelt fel téged! Semmi köze hozzá a csajnak.

22/L

2020. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Hallod nőként mondom, nehogy eladd a házad! Még ha anyud egyfolytaban piszkalna vagy valami, akkor megertenem miért akar költözni. Miert nem vagytok néha az ő házában?
2020. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Nőként mondom, hogy nem normális, hogy pár hónap után a barátnőd így "rendezkedik" a te életedben rövid ismeretség után. Egyelőre semmiképp nem adnám el a házat, pláne, hogy külön ingatlanban élsz. Sőt, inkább értékelném, hogy törődsz anyukáddal és nem hagyod magára, a közelében vagy, ha bármi történik segíteni tudj. Szóval, ha nem tetszik neki, hogy egyelőre ez van és lakhattok ott együtt, akkor nem marasztalnám.
2020. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak: azért mert nincs neki. Amikor megismerkedtünk, albérletben lakott. Eszemben sincs eladni, ha már hitel meg minden nélkül össze hoztam. Olyan "eszme" szerint próbálok élni, hogy inkább jó életminőségre fordítom a megkeresett pénzt, nem hiteltörlesztőre.
2020. jan. 2. 21:11
 9/20 A kérdező kommentje:
Na meg a másik szempont, hogy elég fiatal vagyok (27), de már megérett bennem a gondolat, hogy szeretnék alkalmas társ esetén gyereket, családot. Szerintem ez lenne a kézenfekvő, itt élni, és úgymond tiszta lappal belevágni a családalapításba, nem még a lakhatással bajlódni.
2020. jan. 2. 21:14
 10/20 anonim ***** válasza:
22%
Gyereket ne akarj,ez egy szegény ország,rossz politikával,egészségüggyel,oktatással.
2020. jan. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!