Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exfeleség miért hisztizik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exfeleség miért hisztizik?

Figyelt kérdés

A párom 13 évig élt viszonylag boldog kapcsolatban. Egy közös gyerekük született, illetve a nő magával vitte a 2 éves gyerekét is ebbe a kapcsolatba. A párom saját gyerekeként nevelte fel, a srác most 15 éves és apának szólítja. 3 éve kiderült, hogy a nő módszeresen csalja a kollégájával, így válás lett belőle, márciusban kimondták a válást, a közös gyerek az anyával maradt a közös házban, a párom elköltözött, új életet kezdett, az új "apuka" meg odaköltözött a párom régi házába, amit otthagyott nekik.

Mi másfél hónapja vagyunk együtt, egy társkereső oldalon írt rám a párom, nagyon szépen alakulnak a dolgaink. Persze, nem hittem, hogy barátnők leszünk az exfeleséggel, de teljesen normálisan próbáltam a dolgokhoz állni, hiszen tudtam, hogy eljön majd az az idő is, hogy a közös gyerkőccel programot csinálunk hármasban. Most karácsonykor be is lettem neki, illetve a nevelt fiúnak is mutatva, úgy tűnik, elfogadtak, megkedveltek.

Viszont az exfeleség amikor megtudta, hogy mi összejöttünk, irtózatos nagy balhéba kezdett, ami már egy jó hónapja tart. Mivel a gyerekfelügyeletet úgy oldották meg, hogy közösen történik, így a párom akkor hozhatja el a most 12 éves gyekőcöt, amikor akarja, cserébe a gyerektartás sincs lefixálva, sokmindenben segíti őket, nem csak anyagilag (ez szerintem helyénvaló is...)

Viszont most, hogy én "bejöttem a képbe", a nő rendkívüli módon elkezdett hisztizni, újra akarja az ügyet tárgyalni, több pénzt akar, kevesebb felügyeletet. Engem mindenféle jelzőkkel illet annak ellenére, hogy nem ismer, sosem bántottam. A fiúk állítólag elismerően nyilatkoztak rólam azok után, ahogy megismertek. Most a szilveszterünket is tönkretette rendesen, a párom meg két napig miatta be sem kapcsolta a telefonját, mert látta rajtam, hogy megviselt ez az egész.

A kérdésem az lenne, hogy mit tudok tenni? Miért ilyen ez a nő, hiszen ő kereste anno magának a bajt?


2020. jan. 3. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
36%

Végig se olvastam annyira abszurd a történet!


Nehogy már a párod fizessen gyerektartást, mikor nem ő az igazi apa! Fizessen az, aki a gyereket csinálta.


A házat adják el, vagy a volt feleség fizesse ki a párod részét és váljanak el útjaik örökre. Komolyan, felháborító még olvasni is.

2020. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Mert féltékeny, és a pasit a saját, külön bejáratú szolgajának tekinti, akit te le akarsz nyúlni.


Tipikus.

2020. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Beijedt, hogy az eddig végtelen és csak nekik járó figyelem, idő, pénz, segítség csökkenni fog. Valahol igaza van, hiszen a párod mostantól már rád is fog költeni, veled is fog programokat szervezni, ami miatt nem biztos, hogy mindig úgy fog tudni ugrani, ahogy az exfeleség füttyent, nem mindig fogja tudni akkor elvinni a gyereke(ke)t, amikor az a nőnek kényelmes lenne, mert veled van már megbeszélt programja. Hozzászokott, hogy a válás óta gyakorlatilag csak annyi változott, hogy a szeretőjével él együtt, de azért a párod ugyanúgy jelen van az ő és a gyerekek életében is, mint előtte szinte változatlanul. Értelemszerűen ezt az állapotot nem tudja tovább fenntartani, amitől most beijedt a nő, és próbálja valahogy megnehezíteni az életeteket, mert csak.


Nem mindenki tudja helyén kezelni a változásokat.

2020. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Azért, mert azt látja a környezetében, hogy amint a pasiknál megjelenik az új punci, idővel kezd elmaradozni a gyerektartás, és a láthatások is, mert az új nő kiharcolja ezt. Lehet, hogy te nem vagy ilyen, de én is sok ilyet látok a környezetemben. A nővéremék megállapodtak 50 ezer Ft-ban, amint jött az új nő, még a havi 20 ezerért is könyörögni kell, és kb. kéthavonta fizeti. Azt írtad, nincs semmi lefixálva, tehát jogos, hogy elmegy a bíróságra, megítélik, ami jár. Ha eddig is támogatta a gyerekét, akkor mi a gond? És látod, 1,5 hónapja vagytok együtt, de máris bele akarsz szólni. Lehet, hogy 2 hónap múlva már másik csaj lesz mellette, de a gyerek az állandó dolog.
2020. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk dettó így volt. Csendes nyugodt válás, mindent megbeszéltünk normálisan. Fél év múlva új kapcsolatom lett, feleségül vettem egy gyönyörű jómódú nőt.

A bajok ekkor kezdődtek, hiszti, pereskedés, gyerek láthatás es vagyonmegosztás miatt. Állandóan a gyereket használta ellenünk, azzal fenyegetőzött, zsarolt.

Az új kapcsolatom emiatt ment tönkre 4 év alatt.

A párod fogadjon ügyvédet, keményítsem be. Amit a nő művel az visszaélésszerű joggyakorlás.

Ha kérdésed van írj. Nem járjatok úgy mint én.

2020. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a story mennyiszer megtörténik. Ráadásul volt hogy a szemem láttára. Ismertem a házaspárt, gyerekeik voltak. Összejártunk, stb. Erre kiderült a nő megcsalja a férjét elég régóta.. Elváltak. Új barátnő lett, de az ex nej kifejezetten azóta, hogy megjelent a barátnő detto így hisztizett stb. Nyilván féltékeny. De egyébiránt ismerve az exnejt nem értem a hisztijét. Elvileg egy értelmes értelmiségi, jó állással, és azok után amit tett, legszívesebben megkérdezném tőle mint nő társa a haveri körből hogy most mi az igazi gondja? A férjét megcsalta, amikor kiderült a válásba is belement. Mit HITT? :D Hogy majd az exférje szegény a kis lakásában majd búslakodik utána egyedül amíg ő elszórakozik az új pasival?

Rájöttem igazából lótúrót se értelmes. Csak max tanult és tájékozott. De emberileg a béka segge alatt van...óriási csalódás.

2020. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6

Tipikus eset.

2020. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!