Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondanád a lánynak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a lánynak, hogy a barátja átveri, és csak egy "üzleti megállapodás" miatt van vele? Illetve, lányok, hogy reagálnátok erre? Elhinnétek egyáltalán?

Figyelt kérdés

Zavaros, és tudom mennyire meredeken hangzik...


Még érettségi környékén szerelmes voltam egy osztálytársamba, de nem jöttünk össze, mert a tanárunkkal kavart...

Volt egy őrült haverom, aki mindig is szeretett játszani az emberekkel (ma már ezzel rengeteg pénzt keres - információval, üzleti hírszerzés).


Pár év távlatából ez a haverom még mindig úgy gondolja, hogy össze kéne jönnöm a csajjal, én pedig beszállnék az ő üzletébe.


És itt jön a lényeg:

A csajnak 3 éve van barátja. A srác egy falusi suttyó, aki bejutott az egyetemre (haverom elintézte), aztán kapott jó állást egy informatikai cégnél (szintén haverom intézte). Nemrég mástól tudtam meg, hogy a srác azért van a csajjal, hogy ne más járjon vele (konkrétabban, nehogy legyen gyereke, mert akkor már nem jönne össze velem). Kis kiegészítés, hogy a srác a a karrierjét építi, és közben a csajét teszi tönkre (mindig máshova költöznek, ahol a srác jobb állást kap, a csaj rosszabbat).

És persze megfelelő időben a srác dobni fogja a csajt.


Kérdés, hogy ti ezt az egészet elmondanátok a lánynak? (Sosem volt köztünk semmi, és évek óta nem találkoztunk, de... azért sajnálom, hogy az életével játszanak.)

A másik, és ezt inkább lányoktól kérdezem - elhinnétek, vagy engem néznétek őrültnek?

29/F


2020. jan. 3. 11:49
1 2
 1/13 Klau97hun ***** válasza:
100%
Micsoda össze esküvés elmélet, jót röhögtem 😂
2020. jan. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez inkább tűnik valami szappanopera epizódnak, mint a valóságnak...

Amúgy nem, nem mondanám el. Nem az én dolgom.

2020. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a haverod tenyleg ügyes ebben, embereket átverni. Legalábbis egyet sikerült. Téged.


Tényleg elhiszed, hogy egy akárkinek elintézte az egyetemet, aztán állást, aztán osszehozta a csajjal csak miattad stb. Nem semmi. Több ember életét irányítja nem kicsit.

Nem sok kicsit a tv?

2020. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Attól, hogy meredeken hangzik még igaz. A haverommal szegény környéken nőttünk fel, elszántak voltunk, pénz kellett... először 17 évesen bőr kabátot akart, bement az üzletbe, felvette és kisétált - amikor a biztonsági őr megállította, megfenyegette valami családi üggyel (az őr kavart a boltvezetővel vagy ilyesmi, fénykép volt róla), elengedte.


Suli után kis ideig együtt dolgoztunk, akkor egy építési vállalkozónak hajtottunk fel telket (társasház padláson emelővel odébb nyomtuk a gerendát, kéményt, hogy hamarosan eltörjön, és beszakadjon a tető, vagy meglocsoltuk slaggal, hogy szétfagyjon a plafon), bejött, le kellett bontani, a vállalkozó meg tudta venni a telket, és épült ott egy 10 lakásos társasház, nyert 100 milliót, persze hogy fizetett nekünk.


Aztán másokat alkalmaztunk, mint pl. amikor saját házat vettem, valami zártkert mizéria miatt valami földműves be akart kavarni, elutasították a kérelmét (hamis bélyeggel adta be a papírt).

Aztán szintén az építési vállalkozónak dolgoztunk, amikor a konkurencia segégmunkását lefizettük, hogy öntsön vegyszert a betonba, és az szét is repedt...


Ez volt az a pont, amikor rájöttünk, hogy beépített ember (egy utolsó segédmunkás vagy titkárnő) bármit el tud intézni, és ezzel rengeteg pénzt lehet keresni - azóta nem dolgozik másnak.

Bejuttatni valakit egy egyetemre vagy elintézni egy állást semmi...


Szóval tegyük fel hogy igaz. Mit tennétek?

2020. jan. 3. 12:34
 5/13 A kérdező kommentje:
"elhiszed, hogy egy akárkinek elintézte az egyetemet, aztán állást, aztán osszehozta a csajjal csak miattad" - Ketten kezdtük el intézni a dolgokat, én kiszálltam (lett elég pénzem, és durvult a dolog), azóta nem talált olyat, aki elszánt, és megbízható mint én.
2020. jan. 3. 12:39
 6/13 Klau97hun ***** válasza:
100%
Valóban sok filmet nézhettél xd de a kedvedért tegyük fel hogy van valóság alapja xd több éve nem is láttad a lányt, már nem is emlékszik rád valószínüleg. De biztos csak is azért van a csávó vele, hogy te ne lehess. Hanyagold már 😂😂
2020. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A haverod már bocs, de igen csak egy erkölcstelen seg gfej. Tipikus bunkó. A sztori meg baromság, ha igaz, akkor egészségetekre, én ilyen életre nem vágynék. :D
2020. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én tisztában vagyok vele, hogy nem lesz közös jövőnk, de a haverom őrült, ő máshogy fogja fel a dolgokat...

Anyja értelmi fogyatékos, apja alkoholista, semmi vesztenivalóval vágott bele a dolgokba, bejött, és így évek távlatából is az álomvilágában az a kép él, hogy én a csajjal vagyok, mi ketten meg "vállalkozunk".


"csak azért van vele" - Nem, ez mellékes, csak egy barátnő és kész, nem kerül semmibe. Az egyetemet elintézni semmi, állásnál csak a HR-est kell lefizetni. Ha meg már bent van az ember vagy tudja mivel foglalkoznak (el lehet adni az információt), vagy tönkre lehet tenni a céget (meghiúsítani egy versenytárgyalást ilyesmi).


Tényleg ennyire hihetetlen a dolog?

2020. jan. 3. 13:16
 9/13 Klau97hun ***** válasza:
Engedjük el a háttér storyt. Mi vagy te? Világmegváltó? Már az iskolába is a tanárral kavart, te pedig levegő vagy neki. Engedd el szépen
2020. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire hihetetlen a dolog?


Igen. de nem azért mert szenzációs hanem mert annyira gáz. :D

2020. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!