Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, megéri tűrni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megéri tűrni?

Figyelt kérdés
Az a lehetetlen helyzet áll fenn hogy 6 éve vagyok párkapcsolatban párommal ( Én 28 ő 33) . Nem élünk együtt, eljegyzés sem volt még. Sajnos részéről nincs semmiféle hajlam sem együttélésre sem eljegyzésre. Egyik nagy probléma hogy az anyjaval egy házban él aki állandóan bele okoskodik mindenbe félti mint egy kisgyereket. Sajnos úgy tűnik ő sem akar "leválni " az anyukáról. Mostanában viszont a párom állandóan megbánt olyan dolgokat tesz amivel megaláz, butának néz, mivel nem ahhoz érték amihez ő. Kioktat holott azzal semmit sem segít én sem vagyok értelmi fogyatékos. Sosem áll mellettem, bajban csak kiakadni tud. Nagyon úgy érzem ennek semmi jövője. Mondja hogy szeret ,6 év alatt nagyon kevésszer ajándékozott meg,bár bem varok el semmi drága dolgot elég volna a figyelmesség. Ennyire érzéketlen lehet? Nem akarom megbántani így mindig tűrök de mostmár kezdem sokallni. Ha szerinte valamit nem jól csinálok vagy nem érdekli az ami engem akkor lehülyéz. Mit tehetnék? Úgy látom változás is nem lesz, eddig sem volt. Tanácstalan vagyok.az eszemre hallgatok akkor nem tudom tovább. A szívemre akkor pedig a jó emlékek miatt fáj hogy megbántanám esetleg. Ti mit gondoltok?
2020. jan. 4. 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
En azt gondolom, hogy ennek a kapcsolatnak mar regen vege lett. Csak jo az, hogy egyikotok sincs egyedul, es van kivel szexelni.
2020. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Ui: családtagoknak csak akkor vagyok jó ha adok valamit. Eseményekre nem hívnak illetve ha hívnak párom nem akar vinni vagy inkább ő sem megy.

Nagyon hulye helyzet az egész már bele fáradtam.aki akar írjon privátban ha van kérdése mert eléggé össze bogoztam itt az írást már.

2020. jan. 4. 12:55
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is fog. Vagy ha megpróbálja akkor anyuci nekiáll elszabotálni, zsarolni, eljátszani a halálos beteget meg egyéb piti trükkök amik sajnos bejönnek általában.


Bár vajon akkor is zavarna, ha nem költöztök össze, ha egyedül élne?

2020. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Ez így megy eléje óta tehát nem is mondhatom rendes kapcsolatnak. Már nagyon szeretném ha vagy változna vagy valami történve mert nem akarok 28 evésen egyedül élni holott minden barátnőm már házas, gyermekes családanya. Az hogy csak karol dolgozni haza ,stb nem elég, ez így nem elet. Nővérem 32 éves, várjak a második babát én meg nyomorgok itt egy helyben

. Túl gyenge vagyok hogy nem merem s szemébe mondani mit gondolok? De már mondtam előbb is ,elkomolytalankodta.tehát tesz rá mit mondok

. Mert nem lép ő ha vége? Szex miatt nem,nem tart össze mert már rég megromlott az is.

2020. jan. 4. 13:00
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

6 ev..mit ne mondjak, jo sokaig birtad!

Szakits, de gyorsan! Persze szamits ra, hogy fut fat iger stb, de ne dolj be neki! 33 evesen nem fog megvaltozni! Ez a ferfi se nem tisztel, se nem szeret. Akit szeretunk azzal nem viselkedunk ugy, mint egy rakas micsodaval!

Majd talalsz magadnak olyan part, akivel tudsz kozosen tervezni stb.

2020. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ha egyedül élne szerinte Ugyanúgy ez volna a helyzet. Anyuka sajnos annyira magának akarja hogy már rohely.
2020. jan. 4. 13:01
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

#4


Most tényleg csak azért akarsz többet, mert ez a társadalmi elvárás? Azért akarsz gyereket, "mert a többieknek is van"?


Ne mááááár.

2020. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Vetítsd ki rá azt, amit tőle kapsz, azaz tükrözd vissza. Másként nem ért. Hiába ülsz levele megbeszélni a dolgot, ő abból már nem ért.
2020. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj es meg annyi, hogy en is voltam hasonlo helyzetben. Nem hoztam jo donteseket es biztam benne, hogy minden jo lesz. Hat nem lett az. Most itt vagyok 32 evesen egyedul es rohadt nehez! Szoval, ha nem szeretnel ugy jarni mint en, akkor intezkedj!
2020. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos mindenki kommentje. Magam is így gondolom lehet csak tul buta vagyok hogy lezárjam.az elvesztegetett időt bánom, mi.dog reménykédtem hogy majd haladunk előre.

2 éve vagyok ugyanazok a munkahelyen, azért is le szid ha megemlítem.hogy kilépnék mert lelkileg stresszes nagyon ( könyvelői munka nem jól fizető

2020. jan. 4. 13:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!