Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebből lesz valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lesz valami?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit. Jól ki jöttünk egymással sok üzenet , hosszú beszélgetés. Együtt szilvesztereztunk és közelebb kerültünk egymáshoz.

De azóta mintha megváltozott volna. Ír de nem annyit , írja , hogy hiányzom de nem kezdeményezett újabb találkozást , hogy rengeteg dolga lesz jövő héten de valahogy valamikor össze hozzuk jött ezzel a szöveggel.

Igaz én tartózkodóan viselkedtem de egy toxikus kapcsolaton vagyok túl. És ezt ő is tudja.

De mikor tegnap rákérdeztem , hogy folytatjuk ő mondta hogy igen. Aztán beszéltünk telefonon és kétszer szakította meg , hogy más fontos hívás és muszáj felvennie.

Írtam üzenetet , hogy őszintén meg mondhatja hogy ha nem akar többe de nem volt konkrét válasz. Mivel nem egy városban lakunk most este is kétszer beszéltünk telefonon mindkétszer megszakítva. Végül üzenetben jo ejt kívánt mert , hogy beteg megint rákérdeztem , hogy őszintén mondja meg mit akar megint jött a válasz , hogy ezt letárgyaltuk és neki ettől már faj a feje . De hiányzok.

Lehet én is lefarasztottam és totál hülyén érzem magam mert nem ilyen vagyok. Most gondoltam írok neki egy üzenetet és bocsánatot kerek. És talán többet nem zavarom , hagyom , hogy ő keressen. Mert valamilyen szinten megbántott. És ha azt mondja , hogy folytatjuk akkor miért viselkedik furcsán .


2020. jan. 4. 21:08
 1/4 anonim válasza:
Tapasztalat alapján ne éreztesd vele ennyire, hogy szükséged van rá mert kihasználhat.. kicsit hagyd rá, majd egy kis idő elteltével (1-2 hét) kérdezd újra a találkozót, de akkor már határozattabban. Játszd a játekát, majd bele bukik🤷‍♂️
2020. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Én is erre gondoltam. Tudja , hogy milyen borzasztóan mit éltem át az előző párommal és nem akarom ugyanazt. Én csak ezért akarom , hogy őszinte legyen.

Most írtam egy üzenete amibe megmagyaráztam, hogy nagyon sajnálom , ha idióta voltam de könyörögni nem fogok.

2020. jan. 4. 21:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Megértem azt is , hogy lehet eléggé lett a kérdésekből. De ő hozta ki belőlem. Mert másképp viselkedik. Jogom van tudni ha nem akarja folytatni ne hitegessen. Egyszerűen rá kérdeztem hogy nyugodtan meg mondhatja ha nem akarja akkor miért nem őszinte. Miért bizonytalanít el. Mert most jelenleg csak bizonytalanság amit érzek. Olyan nehéz válaszolni. Máskor mindig szép üzenetek. Most meg teljesen maskepp beszél. Nem kényszeríteni akarom , hogy velem legyen csak ne jatszadozzon. Ha nem furcsább biztosan én sem kérdezek rá többször is. Most már őszintén nem tudom mire megy ki az egész.
2020. jan. 4. 21:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen fajta viselkedéssel csak azt mutatja, hogy nem kellesz neki eléggé. Nyilvánvaló. Csak te nem veszed a lapot. Így irányítja az ismerkedést abba az irányba, hogy csak szex kapcsolat legyen veled, semmi több.
2020. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!