Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edemmester kérdése:

Mit szólnál, ha a párod közölné, hogy mástól akar gyereket, de veled akarja felnevelni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben a párom úgy érzi, hogy nem alakulnak jól a dolgok az ágyban. Felajánlottam neki, hogy próbáljuk meg megoldani a problémát, erre közölte, hogy ő velem inkább soha nem akar többet együtt lenni.


Ma felhozta a gyermekvállalás kérdéskörét, és kiderült, hogy úgy képzelte, hogy mivel velem nem akar szexelni, ő szexel majd mással, és a gyerket felneveli velem. Én erre közöltem vele, hogy erről szó sem lehet, de ő úgy gondolja, hogy én önző vagyok, és nem érti hogy miért így reagáltam.


Ti hogy reagálnátok rá?



2020. jan. 4. 23:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Hát pedig egyértelműen neked van igazad.Sőt,én otthagynám,és nem is keresném többet
2020. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd ott a jó büdös francba. Egyáltalán nem normális elvárás, amit a párod veled szemben támaszt, semmilyen szempontból, erkölcsileg meg aztán végképp nem.
2020. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%
Minek vagytok együtt?
2020. jan. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
😂
2020. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
🐒
2020. jan. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
8%
Most én vagyok az egyedüli, aki örülne ennek? 🤔 Most gondolj bele, az nem a te gyereked genetikailag, bármi szar lesz vele rá leehet fogni, hogy a génjei miatt ilyen és kész. Én sokkal szívesebben nevelném másnak a gyerekét pl. a családunkban szinte mindenki cukorbeteg, jó eséllyel az enyém is az lesz. Most vállalhataok úgy nyugodtan gyereket, hogy egy időzített bomba ketyeg benne? jó szívvel nem. De ha másnak a spermája termékenyíti meg, akkor nyugodt vagyok, hogy én ismert betegséget nem adok neki örökül.
2020. jan. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
És mégis mit jelent az, hogy nem alakulnak jól a dolgok az ágyban? És, hogy a párod így érzi? Te is így érzed? Vagy csak félre akar qrni (esetlwg már meg is tette/teszi) és akkor kitalált valamit? Ne légy már töketlen. Ha massal akar dugni akkor neveljék is fel amit összehoznak.
2020. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenbe nem mennék bele. Ki az a más,akitől gyereket akarna.?
2020. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Veled társbérletben, vagy baráti kapcsolatban élne? Ez nem párkapcsolat. Mi a probléma az ágyban?
2020. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem arról lehet szó hogy már terhes lett mástól és most egy utólagos beleegyezés kellett volna?
2020. jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!