Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma észrevettem pár hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma észrevettem pár hónap együttélés után, hogy párom nem mos kezet nagyWC után sem. Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ráadásul mikrobiológus vagyok és pont én tudom legjobban, hogy mit jelent átadni különböző felületekre a sok baktériumot és mit jelent a fertőtlenítés. Párom körülbelül egy! nem túlzok másodpercig folyatta rá a vizet,(mint halottnak a csók) amit hallva én sikitofárszt kaptam és visszaküldtem kezet mosni, de kb. kiröhögött és szerintem legközelebbi alkalomkor nem fogja megtenni. Egyszerűen undorodom attól, hogy hozzányúl a közös dolgainkoz, ételeinkhez, sőt utána magához, amit majd belém helyez.
2020. jan. 5. 07:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Csodálatos emberekkel vagytok képesek összejönni mondhatom.
2020. jan. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy vagy vele, de ez alap, és soha senkit nem kérdeztem meg soha az alapvető higiéniáról.
2020. jan. 5. 08:00
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha normálisan elmondod neki, hogy mik lehetnek a következményei, akkor meg kell értenie. Te is kicsit gyerekesen jártál el a sikítófrásszal, meg ő is gyerekes, ha egy alap dolgot nem bír megérteni és nevet rajta.
2020. jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha ma kicsit túldrámázom a dolgot, az segíthet nyomatékosítani benne, hogy mennyire gáz?
2020. jan. 5. 08:01
 5/26 anonim ***** válasza:
77%

Higiéniai alap. És ezek után még a párod? Bele nem gondolok hogy az esetek össze bújva milyen baktériumokat tartalmaz a Kornél alatt miközben benned van az ujja, ujjai 🤮. Tisztálkodni hogy szokott? Kamubol?

Sok kérdés, én biztos beszélnék a fejével, azután sem akkor dobnám, tök mindegy mennyi ideje vagyunk együtt. Később mi lesz ha most ezt csinálja??

2020. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy kiabrandulnek, hogy otthagynám. Úgyse változtatna. eddig nem lett semmi bajod??
2020. jan. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Más szempontból ok szokott lenni, két dolgot vettem észre, hogy ha beteg, akkor nem megy orvoshoz egyhamar, mert "majd elmúlik". És még az, hogy reggel tusol és nem este. Én attól is ki vagyok teljesen.. főleg, mert van olyan nap, amikot fizikai munkáz végez és bebújik úgy a közös ágyba.
2020. jan. 5. 08:05
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
1 mp alatt hogy tud folyékony szappant használni? Azt mondd el neki hogy anélkül nem jön le semmi, és akkor ha tesz a kezére, azt már csak lemossa rendes mennyiségű vízzel.
2020. jan. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne drámázd túl, csak mondd el, hogy ez elfogadhatatlan, mosson normálisan kezet.
2020. jan. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Most rájöttél, hogy milyen igénytelen alakkal vagy együtt. Sikíthatsz hisztiszhetsz neki, de ha alapból nincs igénye rá, ez ugye látható a reakciója alapján, akkor sem fog rajta változtatni. És ha éppen nem látod, simán elsumákolja majd a kézmosást megint. És tévedsz, nagyon sok embernek nem alap a higiénia. Kórházban dolgozom, sok mindent látok.

Én elküldeném a fszba az igénytelen állatját, akkor is ha az egész gyakori felhördül, hogy ilyen miatt szakítás. Azonnali kiábrándulás részemről. E. colitól, stb-től hemzsegő kézzel nálam ne nyúljon semmihez, hozzám meg pláne. Dobtam már ki ilyen igénytelen hülyét.

2020. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!