Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan párkapcsolatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan párkapcsolatnak jövője, amelyben a felek teljesen máshogy viszonyulnak az alkalmi, egyéjszakás szexhez?

Figyelt kérdés

A párom, mielőtt találkoztunk simán lefeküdt olyan pasikkal, akikkel esze ágában sem volt együttjárni, illetve esély sem volt a párkapcsolatra. Tipikus egyéjszakás, fesztivál/buliszex.


És a párom a mai napig hangoztatja, hogy milyen jól érezte magát idegen fiúval szexelni.


Engem ez bizonytalansággal tölt el. Nekem a szexhez több kell.


Kevés párkapcsolatom volt, mert mindegyik kapcsolatom hosszú évekig tartott. Csak párkapcsolatban szexeltem. Ugyanakkor a szex, a testiség fontos része az életemnek.


Három éve járunk együtt a párommal. El kellene döntenem, hogy mi legyen….


Végleg együtt maradunk, vagy a szexhez való eltérő hozzáállásunk miatt nincs jövője a kapcsolatunknak.


Mi a véleményetek?



2020. jan. 5. 10:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nincs, de ezt nem 3 év után kellene eldönteni, hanem az első pár hónapban.
2020. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos ebben a helyzetben szinte biztos, hogy aki ilyen véleménnyel van a szexről, az meg fogja csalni előbb utóbb a párját (ha esetleg ez már nwm történt meg).

Nem akarlak elkeseríteni, de le kellene ülnötök ezt megbeszélni, mert ezt húzni-halasztani nem érdemes, csak tönkremész egy ilyen kapcsolatban. Ha szeretne idegen férfiakkal is lefeküdni, akkor hadd tegye, de közben ne tegye már tönkre a te lelkedet és életedet.

29N

2020. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Csak e miatt nem érdemes, a lényeg, hogy párkapcsolatban hogy viselkedik. Máshogy gondolkoztak valószínűleg, de lehet, hogy működhet. A többi tényezőt is figyelembe kell venni.
2020. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes....3 évig nem zavart a véleménye, sőt dugtad is rendszeresen az előzmények ismeretében. Most hirtelen meg már nem jó?
2020. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Miért most vagy bizonytalan?

Másrészt, az ember nem változhat? Facéran az ember néha dilisebb dolgokba is bele megy. Nekem is volt egyéjszakás kalandom de 8 éve párkapcsolatban élek már és nem ezen kattogok bár azt tehetném. Sőt! :D

Vagy mai napig ezt hangoztatja neked milyen jó volt idegen pasikkal együtt lenni? Ha igen, akkor érdemes leülni és beszélni egy nagyot mégis ki mit vár el egy kapcsolattól és ha komolyan gondolja kicsit segíteni neki abban, hogy ilyesmiket még viccből sem helyes előtted emlegetnie, mert te magad bizonytalanodsz el...

2020. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
@ 3 év. Eddig is zavart.
2020. jan. 5. 10:51
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Kezdeni sem kezdenék ilyenekkel. Eleve kötődési problémáik vannak.
2020. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ne játszd itt a jó fiút, mert nem áll jól. Általában sajnos ez fordíva szokott lenni a “buta liba” típusú lányoknak van ilyen hozzáállása a dolgokhoz, hogy te csak szerelemből tudsz lefeküdni vkivel stb... butaság csak bebeszélted magadnak.. én olyan srac vagyok mint bnod és engem is felizgat ha idegen csajokkal szexelek.. változtatni nem tudok ahogy bnod sem... túl jó fiu vagy hozza sztem add meg a szamat ;) Múltját senki sem tudja kitörölni neki legalabb vannak izgalmas kalandjai nem úgy mint neked... párkapcsolat ugyan , nőj már fel!!
2020. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, nekem is megvoltak a magam kalandjai, amikor egyedül voltam, semmi problémám nekem sem a kötetlen szexszel, párkapcsolaton belül viszont mindig is hűséges voltam és sosem hiányzott az idegen pasikkal való szex. Nincsenek kötődési problémáim meg semmi, egyszerűen csak egyedülállóként is szükségem volt a szexre, aztán ha találtam valakit, aki bejött, miért álltam volna ellent? Szerintem ezzel nincs baj, amíg a kapcsolat minőségét és menetét nem befolyásolja.

Más kérdés, hogy téged ez aktívan zavar, és ezen kattogsz. Adott okot a párod, hogy kételkedj benne? Ezen kívül van bármi indokod, hogy miért ne közösen lépjetek tovább az életetekben? Ha már 3 éve együtt vagytok, akkor gondolom az élet más területén nincsenek ilyen drasztikus eltérések a nézeteitek között, vagyis a lényeges dolgokban egyetértetek, márpedig szerintem az fontosabb, minthogy egy hűségen alapuló, monogám kapcsolatban azon gondolkodni, hogy úgy egyébként ha valamelyikőtök egyedül van, mégis hogy áll a szexualitáshoz.


De persze ez az én véleményem. Mint említettem, a magam részéről nem okozott ez soha problémát a párkapcsolataimban, a bulizást is szerettem, aztán most, hogy babával vagyok itthon, mégsem hiányzik az életemből egyáltalán. Az emberek változnak, az adott élethelyzetek változnak, normális esetben alkalmazkodunk ahhoz a szituációhoz, amiben éppen benne vagyunk.

2020. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

# 9-es írt kb reálisan ezzel kapcsolatban.


Nálunk a párom (aki pasi), élet így. De mi az elején is beszéltünk volna. Még nem kezdtünk el ismerkedni, csak épp megismertük egymást, akkor is volt épp egyéjszakása buliban..


Viszont ácsi: szingli volt! Ne hasonlítsuk már össze a szingliként való viselkedést a kapcsolatban lévővel, mert nagyon nem mindegy, hogy valaki szingliként megy bele az alkalmi dugásokba, vagy kapcsolat mellett..

Mellesleg 3 éve vagy vele, ennyi idő alatt érezned/ismerned kéne, hogy megérdemli-e a bizalmad, vagy szerinted képtelen ellenállni az alkalmiknak melletted is..


Persze arra nem tértél ki, hogy ok nélkül agyalsz h*lyeségen, csupán a szingli múltja miatt, vagy valóban mondogatja is neked, hogy de jó volt alkalmiakban dugni..

2020. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!