Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
32 éves nő vagyok. Egy teljesen átlagos, nyugodt párkapcsolatra vágyom. De úgy érzem, hogy senkinek az érdeklődését nem keltem fel. A férfiak csupán "használni" akarnak...aki úgymond kapcsolatot akar létesíteni velem tudatosítja, hogy csupán szexről lenne szó. Tehát megismerni nem akarnak. Igazából nem vagyok kihívó viselkedésű nő. Ezért nem értem miért csak ezt látják meg bennem kizárólag. Én nem erre vágyom sem testileg, sem lelkileg. Aki csupán szexet akar nem ítélem el, mert mindenkinek egyéni joga...de tanácstalan vagyok mi a baj.
2020. jan. 5. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Mindjárt írják majd neked, hogy csak a gazdag, jóképű pasikat veszed észre, akiknek minden ujjára 10 nő jut. Bezzeg az átlag Bélákat, akik (szerintük) rendesek, kedvesek, le se szrod. El sem tudják képzelni, hogy már az átlagosak többsége is menekül az elköteleződés elől, és csak a szex érdekli. Jó lenne, ha egymással megismerkednének, mert akkor láthatnák a valóságot.
2020. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Gazdag pasim még soha nem volt... :)

De nem is ez a lényeg számomra. Soha nem utaztam másnak a pénzére...nem az a kategória vagyok. És nem is érezném jól magam :)

2020. jan. 5. 16:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Átérzem, nálam is ez a helyzet. Sajnos nem tudom miért van ez :/
2020. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És te mennyi idős vagy?
2020. jan. 5. 16:41
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

#2


Én elhiszem, de most egy olyan oldalon kérdezel, ahol szent meggyőződés, hogy az összes nő a pénzre megy.

2020. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
25 vagyok.
2020. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen...ebben teljesen igazad van.
2020. jan. 5. 16:45
 8/17 anonim ***** válasza:
43%

1. válaszoló, ha az átlagosak meg a szupermacsók is menekülnének az elköteleződés elől, akkor már kihalt volna az emberiség. Egyéni szubjektív dolog, hogy ki az átlagos ki az átlag feletti. Inkább a kérdezőnek azt kellene megvizsgálnia, hogy miért választ mindig ilyen embereket. Szereted eléggé magad, hogy úgy érezd megérdemelj egy komoly kapcsolatot? Mit szeretnél igazán egy kapcsolatban, mi az ami már neked nem fér bele? Adsz időt a megismerkedésre, vagy egyből valakinek az ágyába ugrasz, aki jóképű, magabiztos, mindig az mondja amit hallani akarsz? Szerintem nem kell mindegyiknek bedőlni.


És igen, sajnos mi nők sokszor olyan pasit akarunk tudattalanul, aki nehezen megszerezhető, nem akar minket igazán, mert az kihívás, izgalmas, lehet rajta agyalni. De, ha valaki komolyat akar, abban nincs bonyodalom, nem annyira érdekes, izgalmas.


29/N

2020. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Örülj, hogy előre szól, és nem utólag közli, hogy ennyi volt. Ez esetben csak a mennyiséget kell növelni, több embert megismerni és csak akad aki meg is akar ismerni.


Mellé nem árt egy kis önfejlesztés. Férfiaknak szex kell, a nőknek szerelem c. könyv, ill A férfiak a Marsról, nők a Vénuszról jöttek c. könyv olvasgatása helyretehet pár dolgot a fejben/hozzáállásban.

2020. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem veled van a baj, hanem a világgal. Manapság az tud érvényesülni akinek minél nagyobb a szája, minél kirívóbban öltözködik, minél feltűnőbben viselkedik. Csak a látszat a lényeg, a szociális média mint pl az Insta is erre alapul, közben meg ki tudja mi van mögötte; kiüresedett lelkek és üres kapcsolatok.
2020. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!