Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott a barátnőm 2év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a barátnőm 2év után, egyszerűen elvagyok keseredve, mit csináljak? 30/F

Figyelt kérdés
Sajnos az a helyzet betelt nála a pohár,amit meg is értek,nem vittem őt sehova,pár közös élményt leszámitva alig voltunk valahol,volt egy hosszabb szünetünk (fél év),mialatt ő se,én se kerestünk mást,tudom ,hogy szeret még,mindent megtennék érte ,hogy visszakapjam,de egyszerűen elhordott mindennek,utána letörölt letiltott mindenhonnan,egyedül az sms-eket kapja meg de nem válaszol rájuk....Nem vagyok egy elveszett ember,tudnék más nőt találni akár elég gyorsan is,de aki így szeret és ennyire törődik velem olyat nem :( ,valaki segitsen aki ilyen szituban volt esetleg,hogy rajta mi segitett.
2020. jan. 6. 01:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Sportoljal,szedd rendbe a lakast. A kotodes kialakzlhat massal is es szerethet uganugy mas is. Ettol ne felj.

Csajozgass,aztan talasz vkit magadnak.

Van ilyen konyv,h visszaszerzem az exem,se szerintem hulyeseg visszakukazni a szemetet.

2020. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hagyj időt magadnak! Normális, hogy el vagy keseredve.

Azzal csak jót tesz neked, hogy semmilyen formában nem tudod elérni és nem válaszol, ha most még nem is úgy látod.

2020. jan. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy teljen az idő, el fog múlni a szomorúság.
2020. jan. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, szenvedni fogsz alkattol függően pár napig vagy évig. Vagyunk ezzel így most is párszázezren biztos :)
2020. jan. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Tanulnék a hibáimból és tovább állnék.

Mert tudom, hogy a maradék renomémat is elvesztem azzal, ha ennek ellenére próbálkozom nála.

2020. jan. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Keress valamilyen elérhető célt: x kilométer lefutása, új zongaramű megatnulása, vagy bármi más. Ne legyen túl könnyű az elérése. Amíg ezen dolgozol, nem fogsz rá gondolni és amikor eléred, sikerélményed lesz.

A másik, hogy ne keseregj és nyávogj. Ez nem vonzó. Minél pozitívabb, boldogabb képet fessél magadról, hogy egy jó partnerkéne jelenj meg, akivel érdemes lenni. Ez visszahozhatja hozzád.

2020. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Eltoltad, maximum tanulhatsz belőle. Talán lesz olyan nő is, aki úgy szeret hogy nem hagy ott és nem töröl le mindenhonnan.
2020. jan. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sportosnak nem mondanám az alakomat,de 84kg vagyok és voltam 107kg is,átlagosra lefogytam önerőből most ilyen itthoni edzést csinálok,jó időben futás és bicó,saját lakásom is van,ami nagyjából rendbe van,persze mindig van mit újitani de na :) Gondoltam megvárom őt beszélni ha letelik a meló,de ha ennyire nem ír vissza meg nem kiváncsi rám akkor felesleges,jól gondolom?!
2020. jan. 6. 12:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedj meg a piros pirulával. Ideje felébredned a lázas álmokbol es illuziokbol.


https://www.youtube.com/watch?v=Yratql6VHrc&t=326s

2020. jan. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem azért, de amiket leírtál magadról a viselkedésed zaklatasnak látszik. Persze, hogy betelt nála a pohár, úgy voltál vele, mint ha kis kedvenced lett volna, akit otthon tartasz, és nem viszed sétálni se. Elhiszem, hogy betelt nála a pohár.


Irod az sms-t nem válaszol, de csak írod az sms-t! Minek? El kéne fogadni, hogy külön utakon jártok.


Békén kéne hagyni!


El kéne kezdened foglalkozni önmagaddal, fejlesztgetni magadat, és kezdj el sportolni, mert az ilyen hülyeség saját magadnak lesz a legfárasztóbb, úgy őszintén.


Menj el horgászni, vagy mit tudom én, de ha már a barátnőd nem vitted sehova, akkor vidd már magad valahova, mert a négy fal között nem csoda hogy ilyen lett minden.


Megint különböző a helyzet, ha valaki azért van négy fal között, mert beteg, vagy mert segít a beteg hozzátartozójának, vagy mert tanul, és minél előbb el akarja kezdeni a vállalkozói létformáját, de az ilyen emberek a testmozgást házon belül is megoldják, és mikor már éreznek erőt hozzá, akkor fogják a kis hátsójukat és mennek sportolni, mozogni.

2020. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!