Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok egy ilyen pasival?

Figyelt kérdés

Tény ami tény, mindketten rendetlenek vagyunk..

Én most gyógyulok kifele egy tüdőgyulladásból, bár ez nem oszt nem szoroz..

Szóval az történt, hogy pár napja megígértem, hogy most én mosogatok el. Ez sajnos elmaradt, mert este már mindig fáradt voltam hozzá. Igen tudom gáz, de ez az igazság. Nos, a mosatlanok csak gyűltek, és már kb 5szöröse lett. Este odajött hozzám a párom (f) és mondta, hogy reggel majd elmossuk együtt. Reggeliztünk stb és felszólított, hogy akkor mossam el. Mondtam neki, hogy de megígérted, hogy együtt elmossuk, révén, hogy ez 5szöröse már annak amiről szó volt.. és tényleg elkélne a segítség, mert a munkaidőmből nem erre akarok áldozni. Letagadta az egészet. Én ezen felhúztam magam, és neki kezdtem. Akkor meglökött a vállamnál fogva. Én vissza neki. És nagyon dühösek voltunk. Olyat mondott, hogy most olyan szívesen felpofozna.

Aztán mondtam neki, hogy akkor nem kellett volna megígérned, becsaptál. És veszekedtünk. Aztán a végén azt mondta, hogy legszívesebben véresre verné az arcomat. És hogy egyszer úgy is felfog pofozni.


Nos, többször is fenyegetett már. Kisebb-nagyobb dolgokkal.


Ti ezt meddig tűrnétek?



2020. jan. 6. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Pont eddig. Ne várd meg amíg megteszi.
2020. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%

-A tüdőgyuszi meg a munkaidő nem jó párosítás.

- Te is megígérted, akkor te is becsaptad?

Szerintem egyezzetek ki egy döntetlenben, aztán ilyen apróságon ne veszekedj többet senkivel.

Ha fenyeget vagy félsz esetleg tőle, mégis mi tart mellette?

2020. jan. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Semeddig. Ez egy agresszív állat.
2020. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
22%
Mosogatógép. Ezen kívül kell egy szárítógép is. Amíg ezt nem veszi meg addig szexmegvonás:)
2020. jan. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Pont eddig.
2020. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Es mi lenne ha felnonetek?
2020. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Férfiként mondom, hogy ne maradj vele. Ettől függetlenül a mosogatás témában mindketten trógerek vagytok.
2020. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%
Te is megéred a pénzed, de ez szerintem is ennyi volt.
2020. jan. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

:D mi ez a dedózás már basszus?! :D

Oviban, általánosban még oké, na de felnőtt, együtt élő embereknél? :O

Gáz nagyon!

2020. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem
2020. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!