Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közöljem a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem a barátnőmmel, hogy így nem kívánom?

Figyelt kérdés
Az egyetemen ismertem meg a barátnőm. Nagyon tetszett, hogy nagyon határozott, környezettudatos, igazából a személyisége fogott meg. Na ez addig fajult, hogy mára se smink, se parfüm, se csinos ruhák, de ez a legkevesebb, a szőrtelenítéssel is hadilábon áll. Ott kezdtem érezni, hogy probléma van, mikor megkívántam egy csajt a baráti társaságból csak amiatt, hogy jó illata volt, és nőiesen volt öltözve. A barátnőm ezen az életmódján tudtommal nem hajlandó változtatni. Hogy beszéljek vele?
2020. jan. 6. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Hajjaj hát ez elég rossz helyzet. Szerintem mondd el ezt neki így ahogy ide leírtad. Meg fog sértődni valószínűleg, de nem tehetsz róla hogy így érzel hiszen nem így ismerted meg.

Inkább most közöld, minthogy megcsald

2020. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Kend össze kérdező naponta a szemedet festékkel, most lehet kezdeni, akkor meglátod mit vársz. Én néha sminkelek, de összehasonlíthatlanul jobb és szabadabb érzés ha nincsen rajtam! A számon nem zavar abszolút, de a körmöm is zavar ha festékes. Ékszerek közül némelyik jó. Nőies ruha ok. Parfüm ok, sőt az bejön. De tényleg, nem lehetne eltekinteni a naponta 2-szer akkorára festett szemektől? Ami mindenfelé kenődik?
2020. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

De nem azt mondta hogy a smink hiányzik neki legjobban meg szó se volt hatalmasra mázolt szemekről.

A szőr azért sok srácot zavar. A lánynak meg kellett volna ezt beszélnie a kérdezővel, hogy mit szólna egy ilyen életmód váltáshoz.

2020. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Olyan tartós műszempillákat csináltatnak már sokan mint egy medvebunda komolyan, olyan sűrű. A smink meg a szemfestéknél kezdődik az emberek fejében. Engem a festékes szem zavar naponta, azért arról írtam. De ha már festékes, mindegy mennyi van rajta. Az a jó érzés mikor egyszerűen SEMMI festék nincs se a szemen, se az arcbőrön, csak egy jó illatú krém. Tudom néha kell sminkelni. Persze de ha a nők 70%-a totál megváltoztatja az arcát, akkor ahhoz képest a smink nélküli furcsán hat.

A szőrtelenítés nem gond, ezeket nem értem miért nem csinálja a barátnője, meg a parfümöt se értem, mikor pláne télen nagyon jólesik az illat.

2020. jan. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%

Nőként bocsi, de nem értem, hogy mi köze a környezettudatosságnak és a nem szőrtelenítésnek egymáshoz.

Az állatok is vedlenek tudtommal, ők is úgymond szőrtelenítenek, meg hullatják a szőrüket.

Arra azért kíváncsi lennék nagyon, hogy mivel magyarázza, hogy nem szőrtelenít.

A csinos ruhák közé mi tartozik? Milyen ruhákat hord? Honnan vásárol?


Szerintem üljetek le, és őszintén beszéljétek át a témát. Közöld vele, hogy ez a fajta életszemlélet neked már nem fér bele, és akár mennyire is fáj, de inkább váljatok külön.

2020. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Én a helyedben mondanám neki, hogy XY ott hagyta a nőjét, mert az elkényelmesedett, el igénytelenedett és így már nem tudott rá nőként nézni.

Ha szerencséd van kapcsol. Ha nem, akkor meg kell vele beszélned. Ugye tudod, hogy ezzel már le is raktad az alapkövet a megcsaláshoz, amin ha így maradnak a dolgok be is fog következni.

2020. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5%

Ez nem környezettudatosság, csak elkényelmesedett melletted. Úgy gondolja, hogy már úgyis ott vagy, minek vacakoljon a borotvával meg a sminkekkel...

Éreztessed vele, hogy ez így kevés.

2020. jan. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tothtomi1 válasza:
3%
Én bele vernem a farkam a hajaba ha mar ugyis igenytelen
2020. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszelgess vele h miért nem csinálja,hallgasd meg h mit mondd.
2020. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Talál fel magad, kérdezd meg a csajtól milyen parfümöt használ, és vedd meg a barátnődnek.
2020. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!