Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mt tegyek? Sokáig voltam szerelmes egy emberbe aki csak hülyített és majdnem 2évig tartott még kiszerettem belőle folyamatosan szenvedtem, teljesen megváltoztatta az életemet a nézeteimre hatással volt.

Figyelt kérdés
Eközben sok-sok lehetőséget szalasztottam el. És most h sikerlt végre kiszeretnem belőle megint egy olyan emberért vagyok oda akivel 4 hónappal ezelőtt simán lehetett volna de én szerelmes voltam és inkább barátság alakult ki köztünk, most pedig sikerült pár napot együtt töltenünk és kezdek odalenni érte ő pedig már barátként gondol rám csupán. Mit tegyek?
2010. júl. 21. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, magátol semmilyen dolog nem oldódi meg!!

ha egyszer tetszettél neki, simán lehet, hogy ujréleszted ezt benne!hajrá!!:-)

2010. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mikor már idáig eljutottál mért hátrálnál? ha elvagytok 1ütt és nincs különösebb gond haladj vele tovább.
2010. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:)Arik vagytok:)
2010. júl. 22. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!