Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm szerint nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szerint nincs olyan hogy csak én vagy csak Ő, szerinte csakis mindketten vagyunk. Igaza van?

Figyelt kérdés

Tehát szerinte mindketten megszűntünk létezni külön egyéniségekként amikor elkezdtünk együtt járni, onnantól csakis a "mindketten" fogalma létezik számára. Ezzel néha úgy érzem mintha megfolytanának engem. Vagy csak én látom ezt bele?


F


2020. jan. 7. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Nekem ez a halálom, ne akarjon ennyire rám telepedni senki. Kell, hogy legyen külön érdeklődési kör, program stb.

N.

2020. jan. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne igaza? Attól hogy egy párt alkottok, még két külön ember vagytok, saját élettel, saját célokkal, álmokkal, amelyek közt biztos vannak közösek is, de nem mind. Nem szabad feladni magad egy kapcsolatban, és a másiktól sem várható el. Élni és élni hagyni.
2020. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

„Szivem, rossz hírem van, megdugtuk a húgodat.”

Téma lezárva, igenis van csak te és csak ő.

2020. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

"Igaza van?"


Szerintem te is tudod hogy nem, nincsen igaza.


Ha velem viselkedne így egy férfi, akkor azzal halálra ítélné a kapcsolatunkat.

2020. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban keresel? Tehetsegesebb, tartalmasabb ember vagy? Meglatasom szerint sok no ilyenkor erolteti ezt a "MI" temat.
2020. jan. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Menekülnék egy ilyen kapcsolatból. Mi 10 éve vagyunk házasok, és vannak külön dolgaink, külön barátaink és énidőnk.
2020. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha tenyleg komoly a kapcsolat akkor igen ez pontosan igy van!

De ez csak metaforikus... igazából léteztek ....mint önáló élőlény... 😓😅😂

Ez azt jelenti hogy ha bármi van ha bármi történik kisebb nagyobb változás akkor azt tudatni kell a másikkal vagy megbeszélni!

Mert ez mar nem csak szex kapcsolat hanem egy olyan kapcsolat ahol napi szinten befolyásolhatók egymás életét

2020. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja és ez nem azt jelenti hogy csak azok a programok vannak amiket mindketten szerettek sokan beszélnek itt ossze vissza...!

Ez azt jelenti hogy ha a másikat érdekli valami pl egy művészeti kiállítás de teged nem attól még elmész vele mert szereted és Azt akarod hogy jol érezze magat ugyan ez igaz fordítva!

Ja az meg a masik hogy amikor mind ketten elfoglaltak vagytok mert ahogy nézem itt gyakorin az emberek 0-24-ben a parjukkal tudnak lenni

De igazából Sokan nem tudnak akkor inkabb a szabad idod töltöd a paroddal mint hogy a barátokkal vagy egyedül...

2020. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!