Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most én mit gondoljak róla?

Figyelt kérdés

Tömören, az előző kapcsolata egy kiabálós csaj volt akivel állítása szerint iszonyúan csúnyán beszéltek egymással ha dühősek voltak egymásra.

Viszont ha én dühős vagyok rá, és fel emelem a hangom, folyton rám szól, hogy én ne kiabáljak vele, és ha csúnyán beszélek vele mérgemben, azzal jön moderáljam magam. Viszont ő szokott velem csúnyán beszélni sokszor le hülyézni meg ilyenek de ha vissza kapja nem tűri el, és amikor felhozom hogy mástól mért tűrte el, azzal jön ő max fél, órát üvöltözött vele és kész és én több ideig balhézok vele ezzel jön.


És nagyon fáj rosszul esik, az nekem hogy ha mérges vagyok magamba kell, folytanom mert ne kiabáljak vele, és ha mérges vagyok válogassam meg vele a szavaimat de ő ugyan ezt nem viszonozza. És az meg szerintem nem biztos hogy igaz hogy mástól azért tűrte el, mert kevés ideig csinálta és kész utána meg duzogot rá miután elmondta a magáét.



2020. jan. 7. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire nem tisztelitek egymást, szakítsatok, így jobb lesz mindenkinek. Minek kiabálni? Szépen nem tudod elmondani amit szeretnél? Az előző kapscolatábana csaj erősebb volt nála, így tönkretette a lelkét, itt mivel te nem ilyen vagy, ha fentebb emeled a hangod igyekszik védekezni, mert tudtat nélkul eszébe jut az előző kapcsolata... ezért csinálja ezt... el kéne gondolkodni akölcsönös tiszteleten és hsiztizni , veszekedni kiabálni csak akkor ha indokolt, de a zsavaidból azt vettem ki, hogy neked ilyen a személyiséged, amit kevés pasi tűr! Mindkettőtök ritka idióta, amíg nem tisztelitek egymást és másokat addig nincs értelme a kapcsolatnak.!
2020. jan. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Honnan lehet tudni, hogy az előző erősebb karakter volt mint ő?
2020. jan. 7. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert neki tűrte, hogy kiabáljon vele. (1.es voltam)
2020. jan. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az előző fontos volt neki es eltűrte.
2020. jan. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Így van, te nem vagy olyan fontos neki valószínűleg. Mióta vagytok együtt?
2020. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy csöbörből vödörbe szeretne, mindemellett neki sem kéne veled üvöltöznie meg lehülyéznie.

Miért ordibáltok egymással...????

2020. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt? Volt szünet a két kapcsolat közt?

Valamiért az elsőt mégis eltűrte, feletted meg "uralkodik" kb.

2020. jan. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem régóta vagyunk együtt.

És az előző el 7évet volt együtt és 6honapig volt utána szingli.

2020. jan. 8. 13:57
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azzal a csajjal hasonló volt a temperamentumuk. Hiába beszéltek csúnyán egymással, 7 évet mégis lehúztak.


Ha te nyugodtabb vagy, neked nem való egy ilyen ember. Ő meg érezteti is, hogy itt ő van felül.

Arról nem is beszélve, hogy nem normális, hogy veszekedés van állandóan...

2020. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 1Léna ***** válasza:
31%

Békességre vágyik.

Te is békességre vágysz.

Legyen közöttetek békesség!

Tárd fel előtte érzéseidet, hallgasd meg az ő érzéseit. Bocsássatok meg egymásnak, és kezdjétek újra a kapcsolatot egymásra figyeléssel, egymásnak megadott tisztelettel.

Ha nem megy egyedül, mediátorok nyújtanak ilyen helyzetekben segítséget.

A vita hasznos, ha elvezet egy mindkettőtök számára egyformán elfogadható megoldáshoz, ami figyelembe veszi mindkét fél érdekeit, terveit, akaratát és a szeretet motiválja.

Ha 7 évig kitartott egy veszekedős kapcsolatban, akkor szerethette, és ugyan úgy vágyhatott a megbékélésre mint most te.

Ilyen velem is megtörtént. Amikor nem tudtam a másik személyt békességre vezetni, akkor csalódtam önmagamban is. Ezt nem egyszerű kezelni. Engem Isten szeretete békített meg önmagammal és a világgal.

A szeretet türelmes, jóságos; a szeretet nem irigykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel. Nem viselkedik bántóan, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rója fel a rosszat. Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal. Mindent elfedez, mindent hisz, mindent remél, mindent eltűr. A szeretet soha el nem múlik.

2020. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!