Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek ilyen? Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek ilyen? Ti is így döntenétek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a mostani párommal. Viszonylag felhőtlen volt sokáig a kapcsolatunk. Viszont az utóbbi időben borzasztóan sokat veszekszünk, aminek sok oka van. Elég sok mindenben akar korlátozni és mostanában nem olyan szépen beszél velem. Pedig előtte megtett értem mindent. Bár most is, de előtte mindig hallgatok érte. És ez egyre rosszabb. Sajnos sok mindenben függök tőle. Lakhatás, anyagiak. De úgy érzem a sarkamra kellene álljak, és el kéne hagynom, mert így nem vagyok boldog. Sokszor próbáltam vele beszélni erről, de eddig nem lett olyan eredménye a dolognak, mint amit szerettem volna. És nem akarom, hogy ezzel menjenek el a fiatal éveim. Úgy érzem nem becsül meg igazán. Ha elhagynám csak akkor jönne rá, mit is veszített el. Viszont akkor már késő, mert vissza nem jönnék

2020. jan. 8. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nincs is miről beszélni....


Csak aztán ha vége és előadja az...életem szerelme te vagy, nálad csodálatosabb nem létezik, szebb vagy mindennél, imádlak szeretlek ahogy még senkit, mindennél jobban bla bla bla.....akkor ne rohanj vissza a karjaiba, mert ez csak kétségbeesés.

2020. jan. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ha szakítani akarok, azt mondja, hogy menjek, ha így döntöttem, 5 perc múlva könyörög ahogy te is mondod.
2020. jan. 8. 16:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyira azért nem lehetsz talpraesett ha lakhatásért és az anyagiakért mégis inkább vele vagy. Azt már tudjuk hogy te mit veszítenél ha elmennél, de ő vajon mit veszítene veled?
2020. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyenben részem. Akkor még nem tudtam, hogy minden bántalmazó kapcsolat ugyanígy kezdődik, hinni akartam a változásban, túl sokáig húztam a szakítást. Végül megléptem, a kezdeti fájdalom után mintha egy tonnányi terhet vettek volna le a vállamról.
2020. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos?


Aranyom ha te talpraesett lennél , egy olyan ember aki 2 lábbal áll a földön és nem egy életképtelen, akkor már elhagytad volna.

2020. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez a bántalmazó kapcsolat előszobája.

Ki kellene lèpjèl belőle, mert ez csak rosszabb lesz.

2020. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aktuális példám van 7 éves kapcsolatból.

Veszekedés, bekorlátozás, majd én voltam a rossz mindenért. Aztán kipakolt engem a házából egy nap.

Most folyamat hívogat, hogy én vagyok élete szerelme, ne hagyjam el, nem akar mást rajtam kívül.

Tudom, h mit írsz, benne vagyok nyakig én is.

'szerelmes' vagy, így engednél is neki...

2020. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat,a hideg, meleg kommenteket is!

Utóbbinak pedig: Akkor tudod miről beszélek! Ne hagyd magad te sem, szerelem így vagy úgy. Nem lenne jó ilyen emberrel leélni egy életet.

2020. jan. 9. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!