Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm nem főz rendesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem főz rendesen?

Figyelt kérdés
Együtt élünk, és a barátnőm állandóan azt hajtogatja, hogy ő főzne szivesen csak én válogatós vagyok.. Vannak kajak a fejemben, de szerinte azok mar unalmasak. Van legalabb 3 recept könyv is amibol siman kitudnank valamit talalni kompromisszummal, mert igaz hogy valogatos vagyok. Mondom neki hogy akkor mondogasson kajakat amit fozne, es csak annyit mond ra hogy mondjak en mert en vagyok a nagy valogatos...Vegtelen körforgásban megy ez,sztem egy nonek, aki mellesleg anyuka es haziasszony szerepet akarja betolteni, illo lenne feltalalnia magat.
2020. jan. 8. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Valóban válogatsz?
2020. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%

Nekem van egy jobb ötletem.

Főzzél magadra és akkor majd válogathatsz. :D

2020. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%
Te is a kezedbe veheted a fakanalat, nem a barátnődnek kell mindig kreatívkodnia.
2020. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Tudod hol válogass? Otthon bmeg.
2020. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

A kérdés helyesen:

Barátnőm nem olvas gondolatot rendesen?

Szerintem egy elkényeztetett kis lüke p*cs vagy, menj haza anyukádhoz...

Sajnálom szegény csajt, jobbat érdemelne.

2020. jan. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem keresel akkor receptet főni?
2020. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el nem olyan fain minden heten kitalani mi legyen a menü, amit mindlet fel megeszik, nem fel napig kell csinalni és marad belőle 2 napra
2020. jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

1. Miért nem főzöl te? "Anyuka és háziasszony szerepét akarja betölteni". Igen? És te meg majd pénzt keresel, és neki nem kell dolgoznia semmit, ugye?

2. Ha ott vannak a szakácskönyvek, akkor talán nyisd ki, és mutass rá arra, amit ennél.

2020. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%

Te meg nem tudsz kommunikálni rendesen? Megmondta, hogy mondj kajákat mert te vagy finnyás, errefel te elvárod, hogy kitalálja magától??

Ez esetben én csinálnék amihez kedvem van és te vagy eszel vagy csinálsz magadnak kedvedre valód. Vagy várj, szerintem én nem is tudnék ilyen emberrel együtt lenni. Neked pót anyuka kell, nem társ.

2020. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Főzz magadnak. Vagy hagyd rá, és akkor főzzön amit szeretne. Valóban nehéz kreatívnak és lelkesnek lenni, ha bármi ötleted leszólja a másik, és nem is eszi meg szívesen a főztöd. Viszont nem is lehet össz-vissz három fajta kaját enni, akármilyen szempontból is vagy válogatós. Szeretem én is a rántotthúst krumplival, de ha minden héten négyszer azt kéne főznöm/ennem, mert a kedves párom mást nem hajlandó megenni, akkor nekem is hamar elegem lenne belőle.

A gyerek meg megeszik mindent, amit elé raknak. Semmi baja nem lesz, ha egy este behisztizik a neki nem tetsző vacsora miatt, és éhesen fekszik le aludni. Legközelebb majd nem fog hisztizni. Én legalábbis ilyen rendkívül spártai módon nevelem a gyerekeimet, és hiszed vagy sem, nem okoz gondot sem a zöldség, főzelékfélék, semmilyen klasszikus gyerekek által gyűlölt kaja, sem semmi újdonság a menüben. Szóval ebből a szempontból pont nem állja meg a helyét, hogy "anyuka és háziasszony szerepet akarja betölteni, illő lenne feltalálnia magát". Ha az én hét és kilenc éves gyerekeim még ha nem is szívesen, de megesznek mindent, akkor egy állítólag felnőttől igazán elvárható, hogy ne válogasson.

2020. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!