Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megfenyegetett, hogy feltöri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfenyegetett, hogy feltöri a Facebookom, ha nem mutatom meg a telefonom. Később még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Párkapcsolat elején vagyunk,én vagyok a fiú.

Baráti társaságban ismerkedtünk meg és az ő exe az én haverom.

Ők már évekkel ezelőtt szakítottak.

Folyton rossz fényben állítja be a haveromat és nem tetszik neki hogy barátok vagyunk.

Legutóbb megfenyegetett hogy ha most azonnal nem mutatom meg a telefonom akkor feltöri a Facebookom.

Tudni akarta hogy haverommal miket beszélgetünk egymással.

Azt mondta,hogy az öccsének is feltörte szóval enyémet is fel tudná,szóval jobb ha megmutatom.

Jó barátok vagyunk,nem értem hogy miért kell ezt csinálni. Ők nem haragban váltak el egymástól,szakítás után is beszélgettek néha. Viszont nekem rossz embernek állítja be a barátom.


Ha már a kapcsolat elején ezt csinálja,akkor később még rosszabb lesz?


2020. jan. 10. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jobb ha már most ejted.
2020. jan. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennél még lehet rosszabb?? Hú. Én már a fb-m feltörésének szóba hozása után is hajintanám ki, mint a macskát szarni.

Férfi legyél, ne csillámpóni!

2020. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdés, nőként írom: semmi értelme egy ilyen nővel a kapcsolat. Most a haveroddal fenyeget, aztán mivel? Ez nem egyszeri eset lesz, Ő ilyen, és folyamatosan kutakodni fog, zsarol, zaklat, idegesít.

Mi az,hogy feltöri a face oldaladat?

Hagyd már ezt a nőt!

2020. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom: most hagyd ott.
2020. jan. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem együtt fogtok megöregedni, az már most látszik. :)
2020. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta,hogy az öccsének is feltörte" Hú a nagy hekker. Gondolom beírt pár jelszó tippet és annyira könnyű volt, hogy ráhibázott.

Ez a csaj egy elmeroggyant.

2020. jan. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy mazochista, most hagyd ott.
2020. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fb feltörés és beszélgetés olvasása úgy tudom büntetendő...
2020. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Feltöri 😂😂😂

Sok sikert, nyilván így működik. Majd pont egy hülye lotyó tudja feltörni a fiókodat, nyilván. Nem mintha akkor ne jelenthetnéd fel.


Nekem nem azzal van bajom, hogy meg akarja nézni, hanem a stílusával és azzal, hogy úgyis csak azért nézné meg, hogy tovább hisztizzen, nem azért, hogy megnyugtassa (én ebben az esetben gond nélkül megmutatom, sőt, tudja is a párom a jelszót).



Azt nem értem, minek jött veled össze, ha ennyire nem tetszik, amit kapott. Tudta, hogy ki a haverod neki, akkor meg mit akar?


Én megírnám a havernak, hogy "ez az üzenet nem neked szól, hanem ennek a rohadt qrvának, aki itt fenyeget meg erőszakoskodik, hogy megnézhesse az üzeneteinket. Gondoltam, itt szakítok vele, ha már annyira ezt a beszélgetést akarja olvasni"

2020. jan. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Lapát, azonnal.
2020. jan. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!