Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném a véleményeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném a véleményeteket kérni, hogy ebben a helyzetben ti mit csinálnátok? Mindjárt 8 hónapos kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amikor összejöttem a barátnőmmel, akkor meg minden tök jó volt, én is mutattam felé szeretetet, és mondtam is mindig, ahogy ő is. Ez egészen nyár végéig tartott, mert utána kórházba került szorongással amit senki nem tud, hogy miért, mert nem mondja el. 3 hónapig volt bent a kórházban, amikor megtudtam, hogy bekerült a kórházba, akkor ráírtam, hogy mi történt, mi a baj, stb. Nem válaszolt, de elolvasta (Messengeren). Nagy nehezen sikerült visszaíratnom vele és elmondta, hogy kórházban van. [...], november elején amikor elmentem hozzá (már otthon volt), mert akarta, hogy menjek persze az anyukája kérdezte csak tőle nem a barátnőm mondta, hogy akarja. Amikor elmentem és később hazajöttem, akkor utána már ugyanúgy kezdtünk messengeren is tovább beszélni. De már nem mondja nekem, hogy szeret. Meg amikor karácsonykor is elmentem hozzá, akkor se mutatott semmi szeretetet felém. Ha én írom neki, hogy szeretlek akkor ugyan írja ő is, hogy ő is engem, de ő már sose mondja nekem, hogy szeret, pedig nyáron szinte mindig mondta. Ti mit csinálnátok a helyemben? A lánynak is kell szeretni a fiút?

Én 18/F vagyok ő 20/L


2020. jan. 10. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%

"A lánynak is kell szeretni a fiút?"


Nincs ilyen, hogy kell. A kapcsolat és az érzések szerinted kényszer?


Kórházban meglátogattad? Gondolom nem, hisz akkor írtad volna. 3 hónapig nem néztél felé sem, aztán csodálkozol, hogy elhidegül tőled? Ott kellett volna minden egyes nap ülnöd az ágya mellett, bátorítanod.


Nem túl sok értelme van egy olyan kapcsolatnak, ahol az egyik fél nem közöl a másikkal semmit, aztán a másik fél meg koppan. Csak tudnám, hogy ő miért titkolta a betegségét, meg az, hogy nem válaszol...?! Ez mi? 20 évesen ritka gyerekesen viselkedik.


Ülj le vele megbeszélni a dolgokat, tisztázzátok, hogy most mi van köztetek.

2020. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Biztos jól írtad le a történetet? Kórházba került, te messengeren ráírtál, hogy, na mi van. Ez után 3 hónapig nem látogattad meg, csak amikor haza engedték egyszer elmentél hozzá. Újabb szünet, karácsonykor még egyszer meglátogattad. Ez mégis milyen kapcsolat?


igen, a lánynak is szeretnie kell a fiút

2020. jan. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De igen bementem a kórházba hozzá! Először nem akarta, hogy bemenjek (igazából soha nem is akarta) hiába könyörögtem neki, hogy hadd látogassam meg, ő csak tiltakozott. Pedig tőlem elég messze lakik és Pest megyén északon ő meg közép-magyarországon lakik. Iskolában az utolsó 2 órát kihagytam csak azért, hogy bemenjek hozzá a kórházba, odafele 1 órás volt az út (kb.) és hazafele 3 órás. De el is tévedtem hazafele.
2020. jan. 10. 09:55
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm is annyi idős, mint a tiéd.

A héten eddig kétszer aludt nálam. A múlt héten háromszor, plusz voltunk barátokkal is iszogatni, meg közös programon is. Jövő héten elutazunk a hétvégére.


Ez egy kapcsolat. Az hogy te jó esetben kéthavonta lecsekkolod megvan-e még, az pedig egy vicc.

2020. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, és csak az orvos miatt mentek be a kórházba, mert beszélni szeretett volna velemm. Szorongása volt és félt valamitől. Azért hívott az orvos, hogy én hátha tudom mi lehet neki a baja. Meg tőlem is kérdezte az orvos, hogy bántottam-e vagy veszekedtünk-e stb.. de ilyesmi az égvilágon nem volt! És annyi is volt a baja a barátnőmnek, hogy megfogtam neki a fenekét pedig megkérdeztem tőle és engedte ez nyáron volt még.
2020. jan. 10. 09:58
 6/17 A kérdező kommentje:

"Ja, és csak az orvos miatt mentek"

Mentem*

2020. jan. 10. 10:01
 7/17 A kérdező kommentje:

"és Pest megyén északon"


én Pest megyén*

Bocsi csak ideges vagyok.

2020. jan. 10. 10:02
 8/17 A kérdező kommentje:

"Az hogy te jó esetben kéthavonta lecsekkolod megvan-e még, az pedig egy vicc"


Igen, mert messze lakunk. 3 órás az út nekem otthontól hozzámenni. De szoktunk találkozni. Ha mér meg is éri jövőben is találkoznom vele... :(

2020. jan. 10. 10:03
 9/17 A kérdező kommentje:
Ti ilyenkor mit tennétek a helyemben?
2020. jan. 10. 10:26
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

Egy sima szorongással az ember nincs bent három hónapig kórházban, itt valami komoly trauma állhat a háttérben, amit neked nem akarnak megmondani. Milyen osztályon feküdt pontosan?


Az, hogy mi lesz, az tőled függ. Ha vele akarsz maradni, akkor ezt meg kell neki őszintén mondani és biztosítani arról, hogy nem kamuzol.

2020. jan. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!