Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bízik már egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bízik már egyáltalán bennem a párom, mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

5 éven keresztül vagyok együtt mostani párommal. Nagyon sok gond volt a kapcsolatunkban, elsősorban miattam, mert a régebbi kapcsolatból ért traumákat nem tudtam feldolgozni. Másodszor sokszor be akart korlátozni, pl. a facebook-on nem lehettek nő ismerőseim, mert mindegyikre ugrott. Volt, hogy párszor átvertem őt bizonyos dolgokban, de sose flörtöltem mellette és mindig hűséges voltam hozzá. Az utóbbi hetek már abból állnak, hogy kezdenék jó útra térni teljesen, mivel kisiklott az elmúlt 2 évben az életem nagyon, és ő még mindig a régi megzuhant embert látja bennem. Le is írta, már egyáltalán nem tud bízni bennem. Mailben tartjuk egyedül a kapcsolatot, meg heti 1x felhív ha megkérem, amúgy magától fel sem hívna. Van egy olyan érzésem a jelekből, hogy már rég kihűlt irányomba.

Mit javasoltok? Jobb ha teljesen véget vetünk mindketten ennek a toporgásnak, és ezáltal a kapcsolatnak?

Köszönöm előre is a válaszokat!


30/F



2020. jan. 10. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Lassan kell, de legyenek apró biztató jelek, kis kedvességek, hogy tényleg változol, akkor is ha nem reagál rájuk semmit - de észre fogja venni.

Képzeld magadat úgy mintha minden új volna, újra kellene kitalálni egy kapcsolat elején. Türelem rózsát terem, illetve kérd a Jóistent is adjon jó ötleteket, amikkel megtudod őt lepni. Esetleg vállald át gyakrabban néhány olyan dolgot, amit te is tudsz csinálni. Igen, nehézkes az elején, de önzetlenül és menni fog. Sok jót!

2020. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató választ. Sajnos már nem tudja elhinni, hogy változni tudok, leírt engem valamilyen szinten. Próbáltam már a kedves gesztusokat, de mindig feljönnek belőle a múltunkban elszenvedett rossz dolgok. Már 1 hónapja bizonyítok keményen, de mintha semmi látszatja nem lenne. Elhatároztam 2020-ra lezártam a múltamat, de sokszor ő hoz fel múltbéli sérelmeket, amik őt érték, én meg ilyenkor visszazuhanok majdnem...

Állandóan azt érzem már irányából, hogy gonosz, rossz embernek tart. Meg többször írja, hogy reméli szellemileg is fel fogok tudni teljesen gyógyulni és testileg is. A második rész még ok, de a szellemi mondata kicsapta nálam tegnap a biztosítékot, és elég rendesen elküldtem melegebb éghajlatra. Amúgy ő 7 évvel idősebb tőlem.

2020. jan. 10. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

1. Mi a tökömet akarsz egy 37 éves nőtől?

2. Dobd ki a pcsába, ha már a kezdőlendületet megadtad.

2020. jan. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 10. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakitsatok jobb leszmindenkinek ;)
2020. jan. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy igazi érzelmi zsaroló, kontroll-mániás, manipulatív nőszemély. Örülj neki, hogy megszabadulsz tőle.
2020. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen esetben gyanús, hogy pont ő az, aki félre fog menni, vagy éppen már meg is csalt. Akár többször, több emberrel.
2020. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, van benne valami, amit mondasz. Ez már nekem is eszembe jutott. Egyszer szórakoztunk olyannal, hogy ki tudja erőltetni a sírást, még kapcsolatunk elején. Nekem sehogy se jött össze, neki 2 másodperc alatt megindultak könnyei, elcsuklott hangja is, majd utána nevetett egy jót, hogy ilyen egyszerű az egészet megjátszani! :)
2020. jan. 10. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
sajnállak
2020. jan. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!