Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire durva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire durva az, hogy a barátnőmnek olyat mondom, hogy d##ljön meg az anyja?

Figyelt kérdés

A barátnőm anyja annyira feltud engem hergelni az idióta viselkedésével mert egyébként szerintem tényleg nem normális az a nő személy mert nem totál ostoba és annyira felhergelt hogy a barátnőmnek elmondtam mindennek az anyját de közbe a barátnőm is már olyan szinten felhúzta az agyam hogy őt meg le k##váztam

Jaj istenem..


2020. jan. 10. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Asszem hasonló szituban mondta egyszer egy Albus Dumbledore nevű ipse, hogy "fiatalság...mennyi öröm s mennyi kín..." :D

Hát na. Van ilyen.

2020. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hollófernyiges ***** válasza:
8/10
2020. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez gáz,de mondd esetleg azt,hogy nyilván nem gondoltad komolyan,nem akartàl senkit sem megsérteni,csak dühös voltál.
2020. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Remélem szakít veled.
2020. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Remélem hogy ilyen kis 15 éves szarok vagytok, mert aki egy nappal is idősebb ennél, és így viselkedik, az rohadt gáz.
2020. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jól tetted! Az őszinteség a kapcsolat alapja.
2020. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Én is gyűlölöm a párom anyját, mint egy a szart, egy kanál vízben mrg tudnám fojtani, mert a saját gyerekével is egy önző manipulatív qrva, de ezt nem a párommal beszéltem meg, hanem vele. Legalább nem jön a közelembe azóta, hogy az elmúlt huszonx év eseményeinek tudatában azt mondtam neki, hogy csak azért szarta világra a gyerekét, hogy az apjának betartson és megkopassza és ha le mer ülni velem még egyszer egy asztalhoz engem vagy a szüleimet kritizálni, rá fogom borítani.


Ne a barátnődnek duzzogj, mint egy passzív agresszív kis pōcs, hanem az adott személynek. A csajnak csak fájni fog, mert mégis csak az anyja, ellenben semmi nem fog változni anyóspajtásnál.

2020. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki fog dobni érte. Nincs visszaút.
2020. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!