Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egész életen át egy nővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész életen át egy nővel?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni, hogy már nem szeretem úgy a barátnőmet, mint még a kapcsolatunk elején. Immáron 6 éve együtt vagyunk, és sok dolog változott ez az idő alatt. Mindketten változtunk testileg/lelkileg, és már nem azok vagyunk, mint a kapcsolat elején.


Ennek ellenére szeretem őt, viszont nagyon sokszor gondolok arra, hogy jó lenne mással is kipróbálni egy kapcsolatot, és minden velejáróját. Soha nem csaltam meg, lett volna rá alkalmam, de nem tettem.



2020. jan. 11. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Lécelj le, mert meg fogod bánni.
2020. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Szakíts, az az egyetlen őszinte lehetőség ebben a szituációban. Minden más hazugság.
2020. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%

Mind a ketten nagyon gázok vagytok... ez meg a közelében sincs egy életnek....

egyszerűen csak elhanyagoltátok a kapcsolatotokat ugyan is egy igazán jo kapcsolatban a felek együtt változnak ugyan abba az irányba az meg a masik hogy meg unni sem igen tudjak egymást...

Szerintem jobb is ha félbe hadjatok

2020. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szép dolog az, amikor az ember első párja egyben az utolsó is és az egyetlen egész életében, de csak akkor, ha ezt őszintén szeretné, és nem gondolkodik azon, vajon mással milyen lenne és nem azt mondaná, hogy "szeretem, de..". A megcsalás mellékes, a barátnőd is idővel észre fogja venni (ha eddig nem tette meg) hogy már nem úgy érzel, mint eddig. Vele szemben sem tisztességes úgy benne maradnod ebben a kapcsolatban, hogy nem igazán ezt szeretnéd már.

Az persze hozzátartozik, hogy 6 év alatt a legtöbb kapcsolat merőben változik a kezdeti állapotokhoz képest, tehát ha egy másik lánnyal is megpróbálnád ezt a kapcsolatosdit, akkor se számíts arra, hogy ennyi idő elteltével még mindig pontosan ugyanolyan lesz, mint a legelején. A kérdés csak az, hogy olyan irányba változik-e, ami neked tetszik és elégedett vagy vele, megerősíti a kapcsolatotokat, vagy sem.

2020. jan. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az emberek nagy részének nem való monogámia.
2020. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
Ezért tart itt ez a világ ahol. Mert rögtön "lécelj le" van. Először meg kellene próbálni megoldani. Ha úgy érzed nincs megoldás akkor kell lelécelni.
2020. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Mi is elsők vagyunk egymásnak, fiatalon jöttünk össze (én 18 voltam), most vagyunk 16 éve együtt. Annyi a különbség, hogy mi akarjuk ezt, teszünk érte és működik is, nagyon szeretjük egymást és gyakrabban vagyunk szerelmesek, mint amikor csak a megszokás van (nyilván hullámzik valamennyire, nem fogok hazudni). Sosem gondoltunk rá, hogy milyen lehet mással, egyszerűen egyértelmű, hogy sosem lesz vége.


Azon kellene elgondolkoznod, hogy mi csúszott félre. Miért nem foglalkoztatok egymással eleget, miért távolodtatok el, szeretnétek-e fellendíteni a kapcsolatotokat? Simán visszahozható a szerelem, de csak akkor, ha mindketten ezt akarjátok.

2020. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Így járnak azok a kapcsolatok, amikben mindkét fél csak él, de nen dolgozik azon, hogy fennmaradjon jónak. Ez a kapcsolat kihűlt. És erről ti tehettek. Akkor miért játszod a mártírt? Lett volna 6 éved tenni arról, hogy ne unj bele.
2020. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Hagyd. Majd keres magànak olyan pasit aki értékeli és szereti. Ha így érzel, nincs értelme erőltetni tovàbb, és csak az idejét pocsékolod. Megjavítani kellett volna, ha időben kommunikàltad volna a pàrod felé a problémàdat, hogy kihülőben vannak az érzéseid, de màr késő.
2020. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen termèszetes, amit ìrsz. Ndm vagy gàz. Egyszerűen pasi vagy. A többi vàlaszadó meg nő. Gőze nincs ez egy pasinàl hogy jàtszódik le. Az ő fèrjük, pasijuk is szokott erre gondolni, amire te csak nem vallja be. Ettől mèg nem tudom honnan veszik, hogy gàz a kapcsolatod?! Ne ezen agyalj, hogy egèsz èletedben egy nő, hanem ha jól èrzed magad vele, szereted, akkor maradj vele.
2020. jan. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!