Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítsak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak vagy kínozzam magam még? Van értelme?

Figyelt kérdés

A párom és én nem egészen egy hónap múlva leszünk együtt egy éve, de nagyon régóta érzem azt, hogy elhanyagol és mikor szóvá teszem neki, akkor én vagyok a rossz, amiért nem fogadom el, hogy magával foglalkozik. Az a baj, hogy nem érti meg mire vágyom. Én nem azt mondtam neki, hogy ne lazítson és foglalkozzon magával, hanem, hogy mikor hazajön akkor ne az legyen az első, hogy leül a PS elé és estig azt nyomja. Hanem kicsit beszélgessünk, vacsorázzunk együtt, aztán jöhet az "én idő". Mert nekem is szükségem van arra nyilván hogy kicsit kikapcsoljak, ahogy neki is. De egy párkapcsolatban szerintem nem megengedett, hogy ennyire önzőek legyünk. Szóval nem érzem magam boldognak és egyre kevésbé érzem, hogy szeretem és, hogy ő viszont szeretne. Nem tudom mit tegyek, mert szakítani sem szeretnék viszont javítani sem javít a a párom a "hibáin" és nem tudjuk megbeszélni.


Azt még hozzátenném, hogy lassan 3 hónapja együtt élünk.



2020. jan. 12. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Játékmániás,valószínűleg a játék fontosabb neki nálad!

Teged hanyagol így szerintem csak kínzod magad,nem fogja tudni abbahagyni a ps-ezést!!!!

Szakitanod kell

2020. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kínozzad még magad, jó is az. Te is pontosan érzed, h ez így kínlódás. A foghúzáson is jobb hamarabb túlesni, mint halogatni, és fájós foggal szenvedni hónpokig.
2020. jan. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Maradsz, ez csak rosszabb lesz. Amit írtál, valószínű, ő már játék függő. Saját maga nem jön rá, hogy ez így nem jó, te mondhatsz amit akarsz, nem lesz változás.
2020. jan. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Az amiről beszélgetni akarsz az információmentes csacsogás vagy mondasz is vmit? Én tettem ki nőt amiatt mert kizárólag az abszolut felszines semmiről sem szóló monológjait kellett hallgatni, csakis akk kérdezett ha róla szólt.
2020. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
#4 szerintem a válaszod teljesen felesleges volt, ezért kár volt billentyűt ragadni.
2020. jan. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Igen, nyilván az időről és a körmöm színéről akarok beszélgetni. Az üres fejemben nincs más gondolat.


Na de félreértések elkerülése végett, nem, nem információ mentes üres csevegést szeretnék elérni.

2020. jan. 12. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nap érdemes lenne nekiszegezni a kérdést, olyan formában: "most beszélni szeretnék veled, elképzelhető ha bizonyos dolgokat nem tudunk megbeszélni, hamarosan vége lesz párkapcsolatunknak".
2020. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Ennek így totál semmi értelme. Beszélj vele, szegezd neki a kérdést, hogy ő hogyan érez, mit tudna tenni, hogy jobb legyen. Ne hagyd magad, mert ki fog így hosszútávon használni. Felnőttként mégis gyerek maradt, ami gáz. Mindenkit megillet a pihenés, a szórakozás, a beszélgetés lehetősége, így téged is.

Baromira sajnálom az ilyen "kapcsolatokat", más meg tök örülne neki, ha lenne mellette valaki...

2020. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Meglehet beszélni azt hogy álljon másképp a kapcsolathoz.

Majd pár hét, vagy pár nap alatt visszaül játszani. Vissza a régi kerékvágásba.

Neki ez kell.

Találsz jobbat :)

2020. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sokszor elmondtam neki, hogymit érzek, mire van szükségem és valóban akkor pár napig figyelt arra, hogy minden jó legyen, majd pár nap után vissza minden a régibe. Nem hiszem, hogy lesz jobb valaha is, ez pedig rettenetesen elkeserít...
2020. jan. 12. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!