Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak engem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesít, hogy a párom ilyen életképtelen?

Figyelt kérdés

Mondom neki, hogy hazafelé vegyen jégkrémet. Elmondom, hogy cartedort, elmondom hogy mindegy milyen ízűt, csak ne csokisat, ne almás pitéset, és ne ilyen egyízűeket. Erre fölhív a pult elől, és felsorolja hogy mik vannak, milyet hozzon? Pedig előtte 10 perce mondtam, hogy MINDEGY.

És mindennel ezt csinálja, állandóan. Másnak is ilyen a párja? Titeket nem idegesítene?


L/23


2020. jan. 13. 19:39
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
88%

Igen , csak téged idegesít!

Mert a te párod.

2020. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
94%

Ez szerintem nem gond még. Csak kedvedre akart tenni, hogy milyenre vágynál legjobban az ott lévők közül.

Nekem jól is esne ez a figyelmesség, max akkor érintene kevésbé szerencsésen, ha szar passzban vagyok épp. De akkor bármi fel tud idegesíteni..szóval mindegy.


Lényeg, hogy ez nem életképtelenség.

2020. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
95%
Ezért nem hívnám életképtelennek de az enyém is ilyen, már megszoktam az évek alatt :)
2020. jan. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
De nekem ez olyan férfiatlan. Találja föl magát és oldja meg, legyen FÉRFI.
2020. jan. 13. 19:46
 5/61 anonim ***** válasza:
90%
Tehát ha valaki nem tudja eldönteni milyen jégkrémet vegyen a párjának, az nem férfi. Mecshoda logikaa
2020. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 Hellmano ***** válasza:
87%
Tudod mit engem is idegesít, hogy ilyen a párod bár a fszom se tudja ki az mi az, de ha te mondod , akkor biztos :D
2020. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is ez van. Mondtam, hogy milyen órát vegyen a boltban, le is fényképeztem direkt, nem azt vett persze. Az a biztos amit én veszek.
2020. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 Sunshinedoll ***** válasza:
20%

Az enyém nem ilyen, ha ilyen lenne, idegesítene, és hosszú távon nem biztos, hogy szívesen maradnék stresszes környezetben.

Nyilván attól függ, hogy a kapcsolat és a személyisége többi oldala milyen, az hogy nem tud jégkrémet venni önmagában nem bűn, ha sok más téren is ilyen, az már gáz :D

2020. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a férfiak ilyenek. :D Nem tudom, hogy az-e ennek az oka, hogy elfelejtik mit kért a nő vagy szimplán rettegnek nehogy rosszat vigyenek (es kapjanak a fejükre) de a férjem képes a mai napig felhívni vásárlás közben ha egyedül van kb minden szarért. Ha tudom, hogy hazafele beugrik vásárolni akkor mindent leteszek negyed órára és várom a hívását, mert minden egyes terméket megkérdez. Szerintem vagy engedd el ezt és szokj hozzá vagy pedig menj te vásárolni. :D
2020. jan. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:
Pékséggel ugyanez van. Lemegy, kérdezi mit kérek, mondom hogy ezt meg ezt, és ha nincs akkor kétségbeesik és hív, hogy mit hozzon. Ott van előtte a pult, miért nem tud választani magától?
2020. jan. 13. 19:55
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!