Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Mióta jogosítványom van azóta van saját tulajdonú autóm is. Egy fél éve viszont mondta a szerelőm hogy jobban járok ha most eladom az autót mert lehet hogy 1 millió ft-os szervizelés lesz ha tönkre megy benne ez meg az. Apósom felajánlotta hogy a felesége volt autója még bent áll nekik a garázsba és oda adná nekünk, azzal a felállással hogy kifizetem a felét a másik felét meg oda adja a feleségemnek. Hát én amekkora sokkba voltam a saját autóm miatt amit nagyon szerettem de mivel már volt előtte is pár autóm és tudtam hogy elég kemény szervizköltségekbe találhatom magam gyorsan rábólintottam hogy rendben van. Feleségemnek soha nem volt autója, nem is akart és vezetni se tud a legjobban, viszont nekem az autó napi használatra kellett mindig is. Végül eladtam az autóm, kifizettem apósomnak az ő autójuk felét így felesbe lett egy autóm a feleségemmel. Majd egy pár hete veszekedéseknél gondol egyet a feleségem és elviszi az autót, vissza hozza szinte üres tankkal, vagy pedig amikor nekem nagyon kéne a kocsi vissza se hozza. Mostanra teljesen elszállt az agyam hogy hogy csinálhattam ekkora hülyeséget hogy egy autóval közösködjek valakivel mikor abból a pénzből vehettem volna egy saját autót is. Arról nem is beszélve hogy a kötelező biztosítás, casco, minden az én nevemen van, én fizetek mindent az autó után, úgy hogy van is autóm meg nincs is. Már annyira elegem lett hogy ott tartok hogy inkább eladom annyiért amennyiért megveszik és felezünk a pénzel csak tudjam hogy az autóm ott lesz reggel, délbe, este, amikor nekem szükségem van rá. Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? 29/F
2020. jan. 14. 10:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet amire gondolsz, adjátok el az autót és vegyél egy sajátot. Azért ez nem fair hogy ő eljárogat vele kocsikázni (úgy hogy te fizetsz rá mindent) mikor neked szükséged lenne rá és alapból nem is akart autót. Ez elég gyerekes viselkedés tőle.
2020. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ő a feleséged. Meg kellene tudjátok beszélni ezt!
2020. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve ha elviszi az autót és valami balesetet vagy koccanást csinál nekem visszarakják a biztosításaimat is jó pár szinttel aztán fizethetek egy csomót mintha kezdő jogsim lenne. Valamint így meg fizetek egy csomó csekket, szervizelést, olyan autóra ami nem is teljesen az enyém ez meg végképp bosszant. Múltkor is egy veszekedésnél fogta, elvitte a kocsit egész napra egyik plázából a másikba járkált vele, ki kocsikázta a fél tankot én meg mehettem taxival a dolgomra mert nem állíthatok be egy céghez egy nagy bőrönddel iratokkal,laptoppal, kabátba leizzadva egy óra buszozás után, ráadásul én a városból kifele közlekedek így amit autóval megteszek 15 perc alatt az tömegközlekedéssel egy óra.
2020. jan. 14. 11:16
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a tökeid sincsenek a helyén...

Ki nevén van a forgalmi?

2020. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

"Szia, forgalmi enyémen, törzskönyv az övén."



Az meg, hogy lehet? Üzembentartói...?

2020. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Átírásnál így csinálták, én vagyok a forgalmiban a tulajdonos a törzskártya meg az ő nevén van.
2020. jan. 14. 12:06
 7/34 anonim ***** válasza:
A forgalmiban nem üzembentartó vagy?
2020. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nem,tulajdonos.
2020. jan. 14. 12:09
 9/34 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, akkor a törzskönyv, hogyan van más nevén...
2020. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom, amikor vittem az adásvételit kettőnk neve szerepelt ugye benne, az átírásnál pedig azt mondták hogy akkor az lesz hogy a forgalmi az enyémen lesz a törzskönyv pedig az övén.
2020. jan. 14. 12:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!