Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek volt már hasonló?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már hasonló? Amikor a párod konkrétan nem kér a szeretetedből. Ez normális?

Figyelt kérdés

Kifejtem...

Szóval, több, mint egy éve össze jöttem egy nagyon kedves barátommal. Azt hittem, hogy ismerem. Azonban gyakran megfordul a fejemben, hogy abszolút nem ismerem és, ha tudtam volna, hogy ilyen, nem is biztos, hogy kezdtem volna vele.

Semmi közös dolgunk nincs, bár azt gondolom ez egy darabig nem okozott problémát. Komprumisszumokat tudunk kötni.

Viszont a szeretetnyelvünk annyira nem egyezik, hogy ha megölelem, megpuszilom vagy bújok, azt kifejezetten nem szereti. Megjegyzéseket tesz rá, elhúzódik, fintorog.

Amikor film közben bújtam hozzá, megkérdezte miért telepszem rá.

Nekem ezek rettenetesen rosszul esnek. Beszéltünk róla, mondtam neki.

Közben már nem ölelgettem annyit, ne legyen rossz neki... De valahogy azóta tiszta depresszió vagyok. Mintha nem tudnám magam teljesen oda adni, mintha megkellene játszam magam. Hiányzik, hogy bújhassak.

Amikor beszéltünk róla, azt reagálta, hogy oké... De én meg túl sok szeretetet adok és abból nem igazán kér.

Azóta totalisan közönyös vagyok. Egyáltalán nem bújok, már nem is vágyok rá igazán, mert frusztrált leszek tőle, mikor szól megint le érte...

Szerintetek ilyenkor mi van? Ez normális?



#csalódás #batátságból szerelem
2020. jan. 14. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért is vagy vele?
2020. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mert szeretem. Bár, ez igazából már nem tudom szeretet-e.

Meglehet az ilyet menteni? Egyáltalán érdemes próbálkozni?

2020. jan. 14. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Normálisnak normális, de te is az vagy. Ha ennyire mások az igényeitek, nem biztos erőltetni kell az alkalmazkodást.

Most mindketten megerőltitek magatokat, de ha vége a lángoló szerelemnek, erre már nem lesz energiátok. Ő úgy érzi majd, hogy a vérét szívod, miért kell neked folyton rajta lógni, anélkül is lehet valakit szeretni, hogy állandóan rátapadj, te pedig folyamatos visszautasítottságot fogsz megélni, hidegnek, elzárkózónak érzékeled majd (sőt, már most is) őt.

Kell ez neked???

2020. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ö számodra az igazi... Ne alázkodj keg elötte se senki elött... Találsz jobbat is akihez majd bùjhatsz..
2020. jan. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem illetek össze és ez változni nem fog, mert mások az igények

vagy te nem lehetsz önmagad vagy neki kell "kibírnia" azt, amit amúgy nem szeretne (bár úgy tűnik amúgy is csak te próbálkozol)

ez jobb nem lesz, szóval jobb lenne inkább lezárni és majd találsz olyat, aki meg értékelni fogja, hogy ilyen vagy és akitől te is azt kapod, amire vágysz

2020. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Annyit kifelejtettem, hogy mióta nem bújok egyáltalán, ő bújik.

Múltkor azért ébresztett fel, mert nem öleltem meg álmomban, mert korábban igen... Kérdeztem most ez miért zavarja, amikor nem is szereti...

Azt mondta megszokás.

A sztorihoz még az is hozzá tartozik, hogy a szülői kapcsolatai nem igazán jók. anyukája nincs vele kiskora óta.

Gondolom ez mind befolyásolja ezt.

Nem is fog változni? Mindig kényszer lenne neki?

Gondolkodtam szakításon, de ha meglehet menteni a dolgot, inkább megmenteném.

Azt tudom, hogy ebbe így most lelkileg bele betegszek teljesen...

2020. jan. 14. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem es a baratommal csak pont forditva. Fuh en teljesen at tudom erezni a baratodat, mert nekem is nagyon kellemetlen amikor hozzam bulik, puszilgat, olelget, ugy erzem megfolyt es minel jobban csinalja annal kevesbe vagyom ra es annal jobban felbosszant.

Nagxon nehez kerdes ez szerintem, az az idealis ha valakivel osszeegyeztetheto a szeretet nyelvetek, mi nem tudtuk megoldani, de biztosan van ra valami megoldas. Viszont szerintem ha valaki ilyen eroteljesen nem szeretne hogy hozzabujjon a szerelme, az azt is jelenti hogy nem a szerelme.. bocsi de sajat tapasztalatbol irom

2020. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ti lehettek barátok, de a kapcsolat nem fog menni. Mások az igények.
2020. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8/7-esnek kérdés;

Ti végül emiatt el is váltatok?

2020. jan. 14. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:

#7-es valaszolo vagyok. Nem, konkretan a bujas miatt valtunk kulon, az mar csak az okozat, az ok az volt hogy nem voltam szerelmes. Ugy gondolom hogy van olyan hogy valakinek tenyleg mas a szeretet nyelve es nem szereti annyira az erintest, de belegondoltam hogy basszus ha en igazan szerelmes lennek ebbe a sracba akkor minden egyes erintesere vagynek, nem pedig szenvedve turnem hogy olelget. Meg persze voltak meg problemak, nem is szeretnelek semmikepp a szakitasra buzditani. Nagyon friss a dolog szoval nem tudok meg levont kovetkeztetest mondani, de ez fogalmazodott meg bennem.

Amit neked tanacsolni tufok ha magadhoz szeretned megis edesgetni hogy probald meg kibirni hogy tenyleg nem olelgeted, es hidd el akkor egyre inkabb menni fog. Velem is mindig igy volt, nagyon terhesnek ereztem hogy folyamatosan ott volt es nyuzott de ha nem csinalta szinte mar hianyzott. Illetve probalj megerto lenni ezzel kapcsolatban, meg ha el sem tudod kepzelni hogy hogy nem szeretheti ezt valaki, es probalj nagyon finom mozdulatokat tenni, vidszafogni magad kicsit, en mindig szerettem odabujni mondjuk a mellkasara, a gondok ott kezdodtek ha elkezdett szoritani es mindel jobban rammaszni.

2020. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!